Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Netka napisał(a):

Wiecie co,zal mi Was!Kefirko,zalogowalas sie tylko po to,zeby obrazac Henie?Co wy wyprawiacie?!Czepiac sie o wiek,o choroby?! Czy tak wyglada Wasz swiat?Nietykalni,najwspanialsi i bezkarni?Gatuluje Waszym rodzicom!

ps.Kiedys tez bedziecie starsi i schorowani,nie zapominajcie o tym.I kto wie,czy jakas "mlodziez"nie napluje Wam w twarz!

Netko, dziękuję Ci bardzo! Niewiele osób ma odwagę odezwać się i narazić na takie ataki. A co do wieku,nie uważam się za starą.Zresztą co oni wiedzą o mnie,moim stanie zdrowia?! Po prostu "dowalają" na oślep. I bardzo ich denerwuje,że nie mogą mnie sprowokować do awantury.A ja się szanuję i jeśli nawet się kłócę to z równymi sobie.Jeszcze raz Ci dziękuję i pozdrawiam!
Gdybyś się nie doczytała, to Kefirka jest córeczką luny19.

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 mar 2011 12:52 przez Henia)

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Weronka
  • Weronka

  • Posty: 67
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 28
Oho, rozpętała się wojna bo i w rankingu ktoś spada... nie ma się co pieklić i wyzywać, każdy ma prawo do swojego zdania i to że p. Wokalista spadł jest wynikiem obiektywnych głosów wszystkich - może warto z honorem przyjąć porażkę?

By sprawiedliwosci stalo sie zadosc, w Daniach dnia wisi nowa nagroda dnia - w zamian za tamten plagiat, bo tak pisze w artykule o konkursie. No i fajnie, cieszę sie, że nie wygra osoba która grała nie fair play.

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Oj zero szacunku dla innych Oj zero

A Ty wokalisto najpierw ugryż sie w język zanim powiesz STAROŚĆ NIE RADOŚĆ !

Bo nie wiesz jakim Ty bedziesz staruszkiem i co Ciebie jeszcze czeka w zyciu.

Więc pomyśl zanim znowu coś głupiego napiszesz POMYŚL !

Uwierz mi,MYŚLENIE NIE BOLI .

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Babciagramolka
Młodzieży - czy nie wydaje Wam się , że rozpędziliście się i to bardzo ? Przeczytałam cały wątek od początku żeby nie popełnić błędu i wynika z niego jedno - Wokalista sam ujawnił , że to On jest osobą rozsyłajacą prywatne prośby o głosowanie na jego przepisy . Nie zrobił tego nikt inny - na forum była tylko ogólna rozmowa o tym , że nam się takie postępowanie nie podoba . Przepraszał za to i wszystko by było dobrze gdyby nie kolejna wypowiedź w stylu ,, przeprosiłem ale nie odpusciłem " . Czyli co - pogadajcie sobie a ja i tak będę robić po swojemu ? To już była zwykła bezczelność . Na dodatek Kefirka uznała że trzeba się przyłączyć do dyskusji i zrobiła to w bardzo złym stylu .I robi to nadal . Coś Wam powiem - najmłodsza nie jestem , mam wnuczkę starszą od Kefirki i nie wyobrażam sobie rozmowy prowadzonej takim językiem . Jeszcze raz powtarzam - jak mi się nie podoba to co ktoś mówi , pisze czy robi to z tym polemizuję ( bo przecież nie musimy się wszyscy zgadzać ze zdaniem innych ) . Tylko zgody na obrażanie innych , wulgarności i język nie parlamentarny nie ma i to bez względu na wiek osoby która to robi .

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Wiecie co,zal mi Was!Kefirko,zalogowalas sie tylko po to,zeby obrazac Henie?Co wy wyprawiacie?!Czepiac sie o wiek,o choroby?! Czy tak wyglada Wasz swiat?Nietykalni,najwspanialsi i bezkarni?Gatuluje Waszym rodzicom!

ps.Kiedys tez bedziecie starsi i schorowani,nie zapominajcie o tym.I kto wie,czy jakas "mlodziez"nie napluje Wam w twarz!

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Wokalista
  • Wokalista

  • Posty: 77
  • Przepisy: 543
  • Artykuły: 0
caroline1983 napisał(a):

Nie jestem moderatorem, ale mam profile na kilku innych stronach kulinarnych i widzę co sie tu i tam dzieje.
Jeśli ktos nie łamie regulaminu i zachowuje się fair to ani Henia ani NIKT INNY nie "czepia" się go. Zawsze jako "pokrzywdzone" występują osoby które notorycznie łamią regulamin albo stosują nieczyste zagrania w stosunku do innych.

Co do konkretnej osoby którą jest Henia to obrywa jej się za to że mówi to, czego czasami nie chcą dla świętego spokoju powiedzieć inni i nie uważam żeby była jakąś "czepialska" osoba, ale jeśli ktos zachowuje się nie fair to niech nie liczy że inni będą go głaskać po główce i chwalić za dobre zachowanie.



Gdyby pan\pani nie wiem kto..
Popatrzyła tak na prawdę w sedno sprawy... i pomyślała czy pomyślał...
Było by inaczej...

A podlizywanie nic nie zmieni.. będzie coś chciała Henia pani \ panu wygarnąć to zrobi to z przyjemnością..

I co zrobi się pani\pan malutka\malutki i nie będzie się odzywać?
Czy będzie pan\pani walczyć ?

Zależy od typu człowieka...

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Wokalista
  • Wokalista

  • Posty: 77
  • Przepisy: 543
  • Artykuły: 0
Kefirka napisał(a):

Brawo biedna, pokrzywdzona Heniu postępujesz tak jak się właśnie spodziewałam - zastawiasz się innymi użytkowniczkami (oczywiście one zaraz się oburzą i temu zaprzeczą). Kiedyś może zmądrzejesz i zrozumiesz ze jesteś gorsza od tych wszystkich moherowych babć pod kościołem. Można by przenieść tu twoje czepialskie posty dotyczące byle czego, nawet nie naruszeń regulaminu a byle jakich spraw. Czepiasz się nawet o błędy ortograficzne nie zauważając, że sama je popełniasz. Na doradcy smaku ostatnio przyczepiłaś się 3 błędów ortograficznych (błąd ortograficzny, duża litera na początku zdania, brak dużej litery w nazwie 'Smak') sama jednak zapomniałaś o spacjach po przecinkach i wykrzyknikach, o wielkich literach na początkach zdania.. I co tu się przyczepiać, skoro robisz to samo? ^^ Ja ciebie też, ja ciebie też.
Przezabawna ta cała sytuacja, przezabawna. każdy ci dupę liże a ty się cieszysz bo masz poparcie ;D Ja go nie muszę mieć, wystarczy, że widzę co tu się dzieje Jejku, masakra ^^

Kiedyś na starość zmądrzejesz może, jak ci się już to wszystko znudzi ^^ już ci się w głowie poprzewracało od tego moderowania
Ale cóż, niektórzy już się nie zmienią - niektórzy po prostu już wraz z wiekiem stali się zrzędliwi i upierdliwi, czepiają się wszystkiego - tu już chyba nic w takim przypadku nie pomoże.

LMAO!



Jak to przysłowie mówi:

STAROŚĆ NIE RADOŚĆ.
Oczywiście nie do wszystkich...
Bo... nie wszyscy gdy są starsi.. robią się zrzędami itd..

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Wokalista
  • Wokalista

  • Posty: 77
  • Przepisy: 543
  • Artykuły: 0
Dokładnie biedna schorowana Henia potrafi się zasłonić nawet swoim wnukiem żeby tylko nie dostać .. masakra...
Ładny przykład dla młodzieży... i dlatego młodzież nabija się,wyśmiewa,pluje w twarz takim osobą.
Dokładnie tak...

Teraz liczy się zgranie a jak chce się kimś zasłonić to trzeba na to zasłużyć a nie brać nie winnych zakładników.. o.0

Totalny mi cie o.0

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Kefirka
  • Kefirka

  • Posty: 11
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Brawo biedna, pokrzywdzona Heniu postępujesz tak jak się właśnie spodziewałam - zastawiasz się innymi użytkowniczkami (oczywiście one zaraz się oburzą i temu zaprzeczą). Kiedyś może zmądrzejesz i zrozumiesz ze jesteś gorsza od tych wszystkich moherowych babć pod kościołem. Można by przenieść tu twoje czepialskie posty dotyczące byle czego, nawet nie naruszeń regulaminu a byle jakich spraw. Czepiasz się nawet o błędy ortograficzne nie zauważając, że sama je popełniasz. Na doradcy smaku ostatnio przyczepiłaś się 3 błędów ortograficznych (błąd ortograficzny, duża litera na początku zdania, brak dużej litery w nazwie 'Smak') sama jednak zapomniałaś o spacjach po przecinkach i wykrzyknikach, o wielkich literach na początkach zdania.. I co tu się przyczepiać, skoro robisz to samo? ^^ Ja ciebie też, ja ciebie też.
Przezabawna ta cała sytuacja, przezabawna. każdy ci dupę liże a ty się cieszysz bo masz poparcie ;D Ja go nie muszę mieć, wystarczy, że widzę co tu się dzieje Jejku, masakra ^^

Kiedyś na starość zmądrzejesz może, jak ci się już to wszystko znudzi ^^ już ci się w głowie poprzewracało od tego moderowania
Ale cóż, niektórzy już się nie zmienią - niektórzy po prostu już wraz z wiekiem stali się zrzędliwi i upierdliwi, czepiają się wszystkiego - tu już chyba nic w takim przypadku nie pomoże.

LMAO!

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
caroline1983 napisał(a):

Nie jestem moderatorem, ale mam profile na kilku innych stronach kulinarnych i widzę co sie tu i tam dzieje.
Jeśli ktos nie łamie regulaminu i zachowuje się fair to ani Henia ani NIKT INNY nie "czepia" się go. Zawsze jako "pokrzywdzone" występują osoby które notorycznie łamią regulamin albo stosują nieczyste zagrania w stosunku do innych.

Co do konkretnej osoby którą jest Henia to obrywa jej się za to że mówi to, czego czasami nie chcą dla świętego spokoju powiedzieć inni i nie uważam żeby była jakąś "czepialska" osoba, ale jeśli ktos zachowuje się nie fair to niech nie liczy że inni będą go głaskać po główce i chwalić za dobre zachowanie.

Dziękuję za to co napisałaś. Wiesz, to jest taka socjotechnika:pluj, pluj a coś się przylepi.Jest dokładnie tak, jak piszesz, NIGDY nie odniosłam się krytycznie do nikogo, jeśli nie naruszał regulaminu. Czasem zwracam komuś uwagę i albo jest agresja albo współpraca.Było wiele osób, które nie wiedząc,że nie wolno dodawały nie swoje przepisy, ale po wyjaśnieniu sytuacji dodają do dzisiaj swoje przepisy i jesteśmy w dobrym kontakcie.Nie przyjemnie jest tylko z kombinatorami i plagiatorami. Jest ich w sumie niewielu, ale są bardzo głośni.Wiesz,że przetrwałam ponad 120 jedynek, tych złośliwych,wyzwisk, obelg, zahartowałam się i jak widzisz nie robią na mnie wrażenia prowokacje. Nie dlatego,że trafiłam na kogoś silniejszego od siebie ale dlatego,że posiadłam tę mądrość,że nie warto.Cierpią wtedy moje nerwy, cierpi strona, bo jatki nigdzie nie są mile widziane.Użytkownik ma prawo się wypowiedzieć, chociaż forma powyższego jest dla mnie nie do przyjęcia. Ja mam prawo tego nie zauważać i z tego prawa tu korzystam..
Pozdrawiam!

zmieniono 2 razy (ostatnio 27 mar 2011 22:57 przez Henia)

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady