Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni

kasia1k
  • kasia1k

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Chyba o niczym innym nie marzę obecnie tak bardzo jak o Multicookerrze właśnie. No ok, jeszcze o pralce automatycznej Dlaczego? Dlatego że nie mam w domu podstawowych sprzetów jak kuchenka czy pralka. Własnie sie wprowadziłam do chłopaka, do domu, w którym niewiele jest oprócz czterech scian i drzwi, w zasadzie to nawet nie jest jeszcze skończona jego budowa. Nie powiem, jest ciężko, a to dopiero poczatki mojego pobytu. W pomieszczeniu, w którym kiedys będzie kuchnia jest jedynie kuchenka mikrofalowa i stolik.
Jesteśmy zmuszeni chodzić na obiadki do teściów a piorę ręcznie. Kuchenka gazowa teściów jest w opłakanym stanie więc nawet sie do niej nie dotykam, piekarnik w ogóle nie działa.
Uwielbiam gotować ale w domu jest jeszcze tyle do zrobienia i tyle wydatków, że jeszcze długo nie będziemy mieli podstawowych sprzętów. Tak się składa że mam kilka mieszanek do wypieku chleba bezglutenowego, Multicooker sprawdziłby się tu idealnie. Chciałabym upiec kurczaka, zrobić jajecznicę, ugotowac makaron czy ryż. Chciałabym mieć gdzie przygotować lunch do pracy.
No i ta oszczędność czasu. Od czasu przeprowadzki notorycznie mi go brakuje.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Multipomoc w Twojej kuchni