Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!

ewelinawi
  • ewelinawi

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przyznam, że przeglądając sprzęt AGD na stronie www.unoldagd.pl bardzo ciężko było mi się zdecydować tylko na jedną rzecz, ale cóż, jak trzeba to trzeba Czterdziestoośmioletnie doświadczenie producenta sprzętu AGD UNOLD przekłada się nie tylko na imponujący design poszczególnych sprzętów, ale też na ich wysoką jakość, wydajność i ergonomię pracy.
W mojej kuchni najbardziej przydałby mi się Mikser Planetarny. Jego wielkim atutem jest pojemność misy, to aż 4 litry, możemy dzięki temu przyrządzić nie tylko pyszne potrawy ale i w dużej ilości. W zestawie posiada też hak do wyrabiania ciasta, końcówkę do miksowania, trzepaczkę i łopatkę. Dzięki płynnej regulacji prędkości można odpowiednio przystosować pracę miksera do wymagań dania, które akurat się przyrządza. Ubicie piany z białek lub śmietany, utarcie kremu, a nawet wyrobienie gęstego i ciężkiego ciasta chlebowego bądź drożdżowego to tylko kwestia wybrania odpowiedniej końcówki i odpowiedniej opcji prędkości - czy to nie cudowne. Waga urządzenia tj 4,55 kg mówi sama za siebie, to gwarancja stabilności, bezpieczeństwa i funkcjonalności pracy. Bardzo chciałabym aby tak piękne, estetyczne i funkcjonalne urządzenie zagościło w mojej kuchni, bo niewątpliwie praca z nim to musi być po prostu przyjemność, a o to przecież w gotowaniu chodzi

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Stoliczku nakryj się z... Unoldem!