Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Opisy będą się liczyć tylko od momentu zaimplementowania nowego regulaminu. Obecnie i tak nie można dawać tak długich opisów.
Bernika - czy twoim zdaniem poniższe zdjęcia powinny mieć policzone punkty 3-razy czy tylko raz za zdjęcie. Moim zdaniem 1 raz.


Tit jak dal mnie to tylko raz bo to samo przedstawia.
Ja powiem tak, na innym podobnym portalu było tez sytuacja podobna, najpierw system za kazde zdjecie przyznawał po 10 punktów, za przepis rowniez 10. konczylo sie tym ze jedno danie pojawiało sie w 5 roznych ujeciach tego samego talerza i z przepis mozna było zgarnac 60 punktów. Kiedy moderator za zdjęcia obnizył punkty, tzn za pierwsze 10 a juz za kolejne tylko po 1 szybko skonczyło sie dodawanie takch zdjec, jak rownie dodawanie zdjec innym osobom które u siebie ich nie mialy, wlasnie po to zeby zdobyc 50 puntow. Praktyki były takie ze jak ktos wstawił zupe pomidorowa i ja sobie sfotografował to to samo zdjecie wklejał do wszyskich innych cudzych przepisów na zupe pomidorowa mimo ze ta zupa z tamta mialy niewiele wspólnego bo w tej byłą smietana a w tej nie, bo w tej były kapary a w tej nie. Liczyły sie tylko dodatkowe punkty. Tak samo bigos nie wazne ze był z kwasnej lądował w przepisie na słodka, albo na danie z kapusta albo na kapuste zasmażana. Praktyki rowniez ukrocono bo zaczeto wyłapywac takie rzeczy o cofac ludziom punkty, niektórych usuwac..
Tit pamietaj ze tam gdzie regulamin jest niejasny i gdzie latwo da sie go obejsc, a nagroda jest kasa lub inne wartowsciowe rzeczy ludzie nie zawahają sie przed nierulaminowymi praktykami, byle tylko zdobyc niekoniecznie uczciwie to co sie chce. No i ile z osob sie rejestrujacych tak naprawde czyta regulamin?

Odpowiedz na/ edytuj Gotujmy z nagrodami - wasze uwagi i postulaty