Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

Babciagramolka
darmiona napisał(a):

dobra, dobra ale są użytkownicy, którzy wstawiają przepisy ze zdjęciem na przypalone placki i ohydne zupy a potem bez zdjęć na pure z kasztanów... Buniu a Tobie brakuje czasu na sprawdzanie plagiatów i bzdur bo chyba za bardzo zaangażowałaś się na innym portalu...


Darmiona - chyba przeginasz . To co ja robię w prywatnym czasie i gdzie to robię to wybacz ale moja sprawa .

To czy ktoś wstawia ładne czy gorsze zdjęcia to też nie jest powód do tego by Moderator zablokował przepis bo to jest cenzura i nie jest moja rolą wybieranie które zdjecie jest ładne a które nie . I czy placki są przypalone czy nie . Bo z tego samego przepisu jeden zrobi ekstra danie a drugi je ,, skopie" .

To , że ja przypuszczam , że ktoś niektórych potraw nie gotuje a tylko wstawia przeróbki ich przepisów to jest moje prywatne zdanie .Regulamin tego nie zabrania i mnie jako Moderatorowi nie wolno zablokować przepisu wg własnego widzi mi się .
Ci którzy znają mnie dłużej wiedzą, że bardzo oddzielam funkcję Moderatora od swoich prywatnych poglądów bo tak powinno być .Prywatnie mogę mieć o czyichś przepisach jak najgorsze zdanie - jako Moderator muszę się kierować Regulaminem i zdrowym rozsądkiem .

Mase dań o których piszesz ( a czego się domyślamy ) jest daniami ogólnie jadanymi i gotowanymi - problem polega na doprawieniu , podaniu i szczegółach .

Już raz udowodniłam bezkrytycznie krytykującym , że nawet pozornie najgłupszy przepis coś w sobie ma . Swego czasu na forum przetoczyła się burzliwa dyskusja o przepisie na tosty z puree ziemniaczanym . Ile epitetów sie na ten przepis posypało. Był bez zdjęcia , opisany nieciekawie .

Z przekory zrobiłam , doprawiłam po swojemu . Pokazałam na zdjęciach. Okazało się , że pomysł jest bardzo ciekawy , a zapiekanka smaczna .

Nie odrzucę więc nawet najgłupiej brzmiącego przepisu ( chyba że z praktyki wiem , ze to ewidentna bzdura ) .

Jeśli jestem przeciw przepisom bez zdjęć to dla tego , że nabijają punktów na siłę .

A do Darmiony prośba - masz coś do mnie to mi to powiedz a nie insynuj , że źle robię to co robię bo wchodzę na inne strony czy prowadzę blog . Nigdy tego nie ukrywałam , ze mam znajomych na wielu stronach i bawi mnie buszowanie po tematycznych portalach ( ich forum czy okazjonalnie wstawianie tam przepisów ) .Regulamin strony tego nie zabrania więc nie rozumiem Twoich pretensji. Mój czas - moje zainteresowania - moja sprawa i wara komuś od tego by za mnie decydowac o tym gdzie i co mam robić.

Jak mam dyżur Tu to staram sie go pełnić zgodnie ze swoim przekonaniem o uczciwym wykonywaniu swoich obowiązków - oceniasz je źle zgłoś proszę to do Admina i tyle .


zmieniono 2 razy (ostatnio 24 wrz 2012 10:05 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!