moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
G.Beata napisał(a):

pozwolę sobie mieć inne zdanie. jeśli ktoś ma nadwagę to ma większe prawdopodobieństwo zachorowania na choroby cywilizacyjne i nie tylko. Dobrze dobrana dieta to proces doprowadzania organizmu do równowagi + świadome odzywianie diametralnie zmienia ryzyko chorób. oczywiście ta moda na odchudzanie spowodowała pojawienie się przeróżnych specyfików na rynku dodam cudownych specyfików mających nie tyle odchudzić nas co napchać kabzę twórcom cudownych diet.
Przyznam się bez bicia ze sama próbowałam tych przeróżnych specyfików z mizernym skutkiem. Zdenerwowałam się i zaczęłam szukać przyczyn dlaczego tak się dzieje. Znalazłam je. I zaczęłam się suplementować dobrymi jakościowo suplementami i stosowałam odpowiednio dobraną dietę do swojego organizmu pod okiem trenera kontroli wagi i osiągnęłam swój cel. Teraz sama pomagam innym zrozumieć ich własne potrzeby i zawsze za każdym razem odchudzanie jest ostateczne. Wystarczy wsłuchać się w potrzeby swojego organizmu, zmienić złe nawyki żywieniowe, doprowadzić swój organizm do równowagi suplementując się i zacząć nowe życie w dobrym samopoczuciu z świetna sylwetką i świadomością ze nie ma diety cud jest odżywianie komórkowe.

...no i tu pies pogrzebany,niektórym "zalecono" mniejsza wagę dla ich własnego zdrowia(jak u mnie),ale ciężko rozstać się ze smakołykami,dlatego jesli masz jakieś smaczne dania lekkostrawne,to będę wdzięczna

Odpowiedz na/ edytuj moje Panie -nowy temat "ODCHUDZANIE"