Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

Obserwuj wątek

Odp: Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

teresa.rembiesa
Agusia a może zapytaj córkę co by chciała jeżeli wymieni dużo rzeczy to poproś aby zastanowiła się jeszcze przez parę dni i wybrała tylko jeden bo ty po prostu nie możesz jej kupić wszystkiego bo trzeba pieniążków na suknię buciki itd...
napisz co kupiłaś.

Odp: Odp: Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
Ooo świetny pomysł. Już mi się łezka w oku zakręciła na samą myśl..

Odp: Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

malgorzata
A moze ladny album na zdjecia z komunii, taki, gdzie mozna byloby cos wpisac, jakies wspomnienia, pare madrych slow naprzyszlosc, kto byl zapproszony na komunie, jakie prezenty, jakie piesni spiewane byly, itd...i wszystko w ladnej oprawie..

Odp: Odp: Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
Pismo święte wiem że dostanie i to w bardzo ładnym wydaniu. Więc muszę pomyśleć o czymś innym ale na pewno będzie to jakaś książka dlatego że lubi czytać.

Odp: Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

MADZIALENKA
skoro marzy o mp4 to wydaje mi sie że byłobyto rozsadne rozwiązanie. bo i marzenie zostanie spełnione i i koszt wydaje mi sie do zaakceptowania. Proponuje jednak dorzucić jeszcze coś jednoznacznie kojarzącego się z tą okazją jak właśnie Pismo Święte lub inną pozycję książkową dostępną w ksiegarniach katolickich

Odp: Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

kamil0993
  • kamil0993

  • Posty: 105
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 52
ja jestem trochę ma czasie ostatnio w modzie skutery, komputery itp. ale dobrym rozwiązaniem będzie mp4, a jeśli masz około 200zł to może być odtwarzacz mp5, poszukaj na serwisach aukcyjnych i zobaczysz co to jest

Sam dostałem Pismo Święte ale wydanie specjalne dla Archidiecezji Lubelskiej, bo moja babcia ma jakieś chody jest bardzo ładne, może uda mi się zdjęcie wstawić. I dla mnie to był naprawdę wartościowy prezent. Prawdopodobnie był bardzo drogi, lecz nie chodzi tu o cenę a o znaczenie.

Odp: Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
Tak tak teraz się czasy zmieniły.
Co prawda nie mam zamiaru kupować nie wiadomo jak drogich prezentów.Marzy o mp4, aparacie cyfrowym (tylko dla siebie) i kamerze. Ta ostatnia wydaje mi się za drogim prezentem jak dla niej.

Odp: Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

MADZIALENKA
A ja dostałam rower ale teraz to chyba też nie modne i nie popularne. Niestety nie bardzo sie orjentuje w aktualnych trendach

Odp: Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Ja wogole niczego nie dostalam... jakies tam kwoty w kartkach skasowala mama... a moje dzieci dostaly kaski na rower i zegarki szwajcarskie Flick Flack..wtedy byly modne.. w 1994 roku... i jakies gry do Sega Mega Drive.. to byly czasy.

Odp: Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.

Są tacy co dają komplet pióro+długopis+ołówek za 50- zł, a są tacy których stać na taki komplet za 3.799,00zł(!), jeszcze inni kupują laptopa za 8000,00 zł... zależy na ile możesz(?!) sobie pozwolić.

Pamiętam moją komunię: razem z Mamą zrobiliśmy tort, który sam dekorowałem(z cukierkw groszków ułożyłem kontur kielicha, nad nim hostię z IHS i promienie od niej, a w prezencie dostałem drewniany łuk i 3 strzały do niego ... Na przyjęciu był znajomej syn i sąsiadka z mężem...

zmieniono 1 raz (ostatnio 16 lut 2009 17:09 przez 45Kazik)

Odpowiedz na/ edytuj Odwieczne pytanie i zmartwienie nie jednego rodzica.