Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

katecake
  • katecake

  • Posty: 31
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 24
Czy wiecie może, która z warszawskich restauracji gra serialowy imbir

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

katecake
  • katecake

  • Posty: 31
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 24
dokładnie tak! Oby ten serial miał formę lekkiej komedii, bo przecież takie ogląda się najchętniej

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Ja też oglądam z moim mężem, fajny jest tylko żeby sie nie narobiło dramatów jak w usta usta bo w pewnym momencie to już nie była komedia a dramat..

Odp: Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Darth Vader napisał(a):

ja nie oglądam, myślicie że to film tylko dla bab? To znaczy kobiet?

Mam nadzieję,że nie bo mój mąż też ogląda,hi,hi.

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Darth Vader
ja nie oglądam, myślicie że to film tylko dla bab? To znaczy kobiet?

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Tez ogladam ten serial, chociaz rozbroilo mnie gdy Anka, po stracie pracy, ciaza i te sprawy robi zakupy w Almie... I, gdy okazuje sie, ze nie ma ona wystarczajaco duzo kasy na te zakupy, robi niezwykle zdziwiona mine.
Mimo to serial ogladam, mimo czasem bezsensownych i jakos malo realistycznych sytuacji.

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

Dorota0309
  • Dorota0309

  • Posty: 13
  • Przepisy: 20
  • Artykuły: 249
Witam! Ja również zaliczam się do osób, które w niedziele zasiadają o 21.30 przed ekranem telewizora i z uwagą śledzą losy Anki. Do tej pory nie przepadałam za polskimi serialami, ale muszę przyznać, że ten jest wyjątkowo udany, zabawny i realistyczny. Co więcej, większość moich znajomych również ogląda ten serial, więc coś musi w nim być!
Co do potraw gotowanych przez główną bohaterkę, to są dla mnie inspiracją. Jeszcze nie wypróbowałam żadnego z przepisów, ale kto wie, może nareszcie spróbuję. A Wy, wypróbowujecie w kuchni kulinarne pomysły Anki?

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Polskie seriale ostatnio są na prawdę dobre i dowcipne (w większości).I ten do ich należy.Oglądamy razem z mężem, a wierzcie mi ,że on seriali raczej nie ogląda.
Dań nie próbowałam odtworzyć, choć parówki w cieście francuskim robię od dawna to pomidorów suszonych do nich użyję kolejnym razem z czystej ciekawości i dlatego,że je lubię.
Polecam serial-rewelacyjny! Poza tym p.Kumorek pamiętam z innych ról,gdzie równie dobrze zagrała ale chyba tak fajnie nie wyglądała.

Odp: Ogądacie serial "Przepis na życie"???

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
ja też lubie ten serial oglądac ,, fajni aktorzy w nim graja

Ogądacie serial "Przepis na życie"???

katecake
  • katecake

  • Posty: 31
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 24
Ja jestem wierną fanką tego serialu i chętnie posłucham waszych opinii. Co o nim myślicie? Próbowaliście może zrobić dania, które są w nim polecane? Podejrzewacie jak potoczą się losy głównych bohaterów? Macie jakieś pomysły, bo ja nie ukrywam, że mam swoje preferencje

Odpowiedz na/ edytuj Ogądacie serial "Przepis na życie"???