Ogród na balkonie

Obserwuj wątek

Odp: Ogród na balkonie

baniusia3
  • baniusia3

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam zasadzenie ziół .Bardzo ładnie rosła mi mięta pieprzowa polecam

Odp: Ogród na balkonie

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Na balkonie możesz też mieć cukinię Wszystko zależy od powierzchni i wytrzymałości Twojego balkonu Ja na parapecie mam co roku pomidory koraliki. Dwa lata temu tak urosły, że mi zasłoniły całe okno W zeszłym roku z racji mega suszy i przeraźliwych upałów mimo podlewania pomidorki nie urosły zbyt wysoko, ale mimo to było ich całkiem sporo

Odp: Ogród na balkonie

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cześć! Na balkonie możesz spokojnie uprawiać pomidorki, paprykę, cebulę. Trzeba tylko kupić odpowiednie doniczki i dbać o to, by słońce za bardzo ich nie spaliło

Odp: Ogród na balkonie

janka77
  • janka77

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja tez posadzilam w tym roku pomidorki na balkonie,a a tamtym roku mialam poziomki ,troche mozna bylo posmakowac.

Odp: Ogród na balkonie

SuperInterior_pl
A ja mam u siebie pomidorki koktajlowe oraz zioła z bazylia na czele,można równie dobrze hodować ją na parapecie który jest nasłoneczniony. Pomidorki natomiast bez problemu obrodzą na balkonie,to sprawdzone

Odp: Ogród na balkonie

Małgoniaa
Ooo właśnie, darmiona Papryczki chili. To jest idea. Kolendra koniecznie, a i miętę mam w planach. Dobrze, że ostrzegasz, żeby osobno posadzić Rzeczywiście, pomidorki i spółkę lepiej w sadzonkach kupić. Chociaż to chyba jeszcze nie pora. A tak a propos sadzonek. Widziałam w sklepie wczoraj sadzonki kasztana jadalnego... Ech... Szkoda, że nie mam ogródka

Odp: Ogród na balkonie

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Uprawiałam pomidorki koktajlowe. Potrzebują niestety sporo ziemi... Najlepiej jest kupić gotowe sadzonki. No i oczywiście zawsze uprawiam zioła. A mięta rzeczywiście rośnie jak chwast, najlepiej sadzić ją oddzielnie.

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 mar 2012 16:35 przez edytaha)

Odp: Ogród na balkonie

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
W zeszłym roku zasiałam w donicy koper, pietruszkę, papryczkę chilli i kolendrę - kiełkowały i oko cieszyły, potem wystawiłam na balkon. Koper pięknie pachnie. Można posadzić bardzo wiele ale ilości są niezadowalające:-) Polecam mięte bo rośnie jak chwast.

Ogród na balkonie

Małgoniaa
Niestety nie mam domu z ogródkiem, ani działki, a chciałabym wyhodować własny "ogród do schrupania". Ostatnio oglądałam różne programy tv, w których zapewniano, że na balkonie można hodować nie tylko ziółka, ale i pomidory, paprykę, a nawet ziemniaki w doniczce. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Jakieś rady dla początkującego ogrodnika?

Odpowiedz na/ edytuj Ogród na balkonie