Oliwa hiszpanska?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Doro napisał(a):

A czy ty wiesz, ze to z "gornej polki" jest przewaznie zabronione


Pierwsze słyszę....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
A czy ty wiesz, ze to z "gornej polki" jest przewaznie zabronione

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Szkoda, ja na prawdę lubię hiszpańską oliwę...szczególnie tę "z górnej półki"
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A nie przyuwazylam. Dziekujemy, huraaaa! Nareszcie, ufff. Moderatorzy, dla Was, za dotrzymanie slowa, dobry -

Odp: Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Kochani, czy zauważyliście, że "nasz, kochana" oliwa hiszpańska odpłynęła w siną dal?!
Dzięki, Moderatorzy

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Babciagramolka napisał(a):

Fetka- kto pyta nie błądzi. Oliwa jest tylko z oliwek .Reszta to oleje .
A tak odbiegając od tematu. Świat nie dzieli sie na tych którzy genialnie gotują i resztę .A na tych co to lubią robić i na tych którzy gotją z konieczności. Jedni dopiero zaczynają swoja przygodę w kuchni , inni już trochę czasu gotują . I wcale nie jest tak ,że Ci starsi są lepsi. Czasem się popada w rutynę i bardzo dobrze gotuje ileś tam potraw - i tylko tyle . W gotowaniu tak jak w życiu potrzebna jest fantazja i zapał - inaczej jest nudno i monotonnie.

Witamy w klubie pasjonatów .

A innym (ja) juz sie od tego nawalu poplatalo wszystko i nie wiadomo gdzie poczatek a koniec a ta oliwa to wcale nie pomaga, zwlaszcza w kuchni azjatyckiej!Jak ktos nie wie o co chodzi to tylko popatrzy,zbaranieje i tyle

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Fetka
  • Fetka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Dziękuję za odpowiedź Właśnie myliło mnie to, że w każdym przepisie było napisane "olej lub oliwa hiszpańska" i żeby nie popełnić gafy wolałam się zapytać, czy jakbym dodała zwykłej oliwy z oliwek to byłby to błąd.
Ale topic przeczytałam więc wiem już o co chodzi
A moich pytań będzie naprawdę od metra i czasem pewnie wydadzą się zabawne, choć dla mnie to będzie dramat
Pozdrawiam

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Babciagramolka
Fetka- kto pyta nie błądzi. Oliwa jest tylko z oliwek .Reszta to oleje .
A tak odbiegając od tematu. Świat nie dzieli sie na tych którzy genialnie gotują i resztę .A na tych co to lubią robić i na tych którzy gotują z konieczności. Jedni dopiero zaczynają swoja przygodę w kuchni , inni już trochę czasu gotują . I wcale nie jest tak ,że Ci starsi są lepsi. Czasem się popada w rutynę i bardzo dobrze gotuje ileś tam potraw - i tylko tyle . W gotowaniu tak jak w życiu potrzebna jest fantazja i zapał - inaczej jest nudno i monotonnie.

Witamy w klubie pasjonatów .

zmieniono 1 raz (ostatnio 21 kwi 2011 08:01 przez Babciagramolka)

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Fetka
  • Fetka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Witam
To mój pierwszy post na forum i trochę waham się go napisać, bo jestem osobą która nie miała prawie nic wspólnego z gotowaniem i chcę się tu czegoś nauczyć.. Po rozmowach wnioskuje, że każdy tutaj bardzo dobrze pichci i aż głupio pytać.. czy oliwa hiszpańska to oliwa z oliwek
Miłego dnia dla każdego forumowicza oraz samych pyszności

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

To ,że potrzebna kasa to rozumiem i to że zarabiacie ją dzięki tej oliwie też rozumiem.Tylko nie rozumiem dlaczego od razu o tym nie meldowaliście.Przecież zaoszczędziłoby to masę nerwów,a i ci co przez tę oliwę od nas uciekli (a podejrzewam,że są tacy) może by się wstrzymali.

Odpowiedz na/ edytuj Oliwa hiszpanska?