Oliwa hiszpanska?

Obserwuj wątek

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
A myślicie, że mnie nie wkurza? Ale wiem, że to posunięcie komercyjne i nic na to nie poradzimy....stąd moje żarty. Nie jesteśmy u siebie i musimy się zgadzać z narzuconymi warunkami lub odejść....;(
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
teresa.rembiesa napisał(a):

Bahus napisał(a):

misia53 napisał(a):

Okropne bzdury wychodzą z tą oliwą , oto przyklad:
Przykryć kolej lub oliwa hiszpańskana warstwą biszkoptu i znów nasączyć ponczem. A powinno chyba być


A cóż to takiego zdrożnego? przecież oliwa hiszpańska wzbogaci smak nasączonego nią biszkoptu. Gorzej gdy się okaże że z lokomotywy "pot spływa: tłusta oliwa"... hiszpańska albo, że na wierzch też zawsze wypływa oliwa hiszpańska. (A co? Czyżby inna nie wypływała ?)
A już zupełna tragedia by mogła być gdyby zaczęto proponować zamiast oleju napędowego zamiennik w postaci oliwy hiszpańskiej.

Bahus twoje poczucie humoru mnie trochę wnerwia,ludziska się denerwują bo mają czym a ty z takimi tekstami

to cały Bahus jeszcze się pnie przyzwyczailiście? A co do tej oliwy hiszpańskiej to też mnie wkurza delikatnie powiedziawszy i dlaczego jeszcze nic z tym nie zrobiono?

Odp: Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

teresa.rembiesa
Bahus napisał(a):

misia53 napisał(a):

Okropne bzdury wychodzą z tą oliwą , oto przyklad:
Przykryć kolej lub oliwa hiszpańskana warstwą biszkoptu i znów nasączyć ponczem. A powinno chyba być


A cóż to takiego zdrożnego? przecież oliwa hiszpańska wzbogaci smak nasączonego nią biszkoptu. Gorzej gdy się okaże że z lokomotywy "pot spływa: tłusta oliwa"... hiszpańska albo, że na wierzch też zawsze wypływa oliwa hiszpańska. (A co? Czyżby inna nie wypływała ?)
A już zupełna tragedia by mogła być gdyby zaczęto proponować zamiast oleju napędowego zamiennik w postaci oliwy hiszpańskiej.

Bahus twoje poczucie humoru mnie trochę wnerwia,ludziska się denerwują bo mają czym a ty z takimi tekstami

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
misia53 napisał(a):

Okropne bzdury wychodzą z tą oliwą , oto przyklad:
Przykryć kolej lub oliwa hiszpańskana warstwą biszkoptu i znów nasączyć ponczem. A powinno chyba być


A cóż to takiego zdrożnego? przecież oliwa hiszpańska wzbogaci smak nasączonego nią biszkoptu. Gorzej gdy się okaże że z lokomotywy "pot spływa: tłusta oliwa"... hiszpańska albo, że na wierzch też zawsze wypływa oliwa hiszpańska. (A co? Czyżby inna nie wypływała ?)
A już zupełna tragedia by mogła być gdyby zaczęto proponować zamiast oleju napędowego zamiennik w postaci oliwy hiszpańskiej.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Okropne bzdury wychodzą z tą oliwą , oto przyklad:
Przykryć kolej lub oliwa hiszpańskana warstwą biszkoptu i znów nasączyć ponczem. A powinno chyba być

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Kurcze to lipkaPrzez ta oliwe to takie kwiatki wyskakuja,czytalam jakis przepis na ciasto,ale przez ta oliwe nie dalo sie go rozszyfrowac takie bzdury powychodzily,wszyscy na tym tylko traca,ja na pewno przez to wszystko do oliwy hiszpanskiej bede miala stosunek bardzo podejrzliwy,zle mi sie kojarzy i juz

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Anula, narazie nie i moderatorzy milczą na ten temat

Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Troche mnie nie bylo,zaradzono cos w zwiazku z oliwa?

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Anula napisał(a):

Tak tylko czasem wskakuje bez ladu i skladu,i przepis do d...

zgadzam się z tobą w zupełności
czy coś będzie z tym robione? i niech ktoś to wywali

Odp: Odp: Odp: Oliwa hiszpanska sponsorem?

Najlepiej ryż i wszystko polejmy na starcie nie tylko oliwką ale tą z pierwszego tłoczenia zieloną i zawiesistą

Odpowiedz na/ edytuj Oliwa hiszpanska?