Oliwa hiszpanska?

Obserwuj wątek

Odp: Oliwa hiszpanska?

tosiek17
  • tosiek17

  • Posty: 41
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 1
O zgrozo, to nie ja dolałem oliwy w hiszpańsko brzmiącej zapiekance "El Toninho",
to chyba nowa odmiana wirusa HISZPANKI, oby nas wszystkich gotujących i kosztujących nie zaraził albo doprawił tak, że się nam smaki pomieszają

Odp: Oliwa hiszpanska?

jovi
  • jovi

  • Posty: 135
  • Przepisy: 436
  • Artykuły: 0
Ja również zauważyłam, że oliwa hiszpańska wkradła się w moje przepisy... Z początku myślałam, że to jakiś mój błąd, ale niestety się pomyliłam.

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska?

IwonaF
  • IwonaF

  • Posty: 12
  • Przepisy: 184
  • Artykuły: 11
I u mnie oliwa hiszpańska grasuje po przepisach.
Bardzo prosiłabym o usunięcie tej reklamy, gdyż oliwa ta nie do każdego dania pasuje

Odp: Oliwa hiszpanska?

Babciagramolka
Oj dobrze ,że to napisałyście bo już myślałam ,że mam omamy .Wstawiłam przepis - pokazał się na stronie a tam w nim oliwa hiszpańska .Nigdy w życiu tak nie pisałam - używam oliwy z oliwek ale tylko do sałaty ( i to rzadko bo wolę olej z pestek winogron , słonecznikowy ) .Dań na gorąco na oliwie nie robię bo mi nie smakują ( mój smak ) .Nie bardzo mi pasuje takie zmienianie przepisu. To może zupełnie zmienić albo popsuć smak. Wolała bym by nie ingerować w to co piszemy. Jeżeli to ma byc reklama to rzeczywiście wystarczy ogłosic konkurs na przepisy z taka oliwą ( a pokazać ja w produktach ) i już przepisy będą .

Odp: Oliwa hiszpanska?

IwonaF
  • IwonaF

  • Posty: 12
  • Przepisy: 184
  • Artykuły: 11
Coś ostatnio modna ta "hiszpańska". A jeżeli pojawi się w środku wyrazu - to chyba nie trudno domyślić się kontekstu?

Odp: Oliwa hiszpanska?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Zauwazcie, ze oliwa hiszpanska pojawila sie obok oleju, przy wszystkich nawet tych wczesniejszyc przepisach.

Odp: Oliwa hiszpanska?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Cos mi sie zdaje, ze, oliwa hiszpanska moze byc bohaterem nowego, wrzesniowego konkursu...

Odp: Odp: Odp: Oliwa hiszpanska?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
O tak, z pewnoscia!

Odp: Odp: Odp: Oliwa hiszpanska?

Paola
  • Paola

  • Posty: 37
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Pyza napisał(a):

Kochani Moderatorzy! Nie chcemy tej oliwy

Nie bujcie sie !
Oliwa sprawiedliwa na wierzch wypływa

Każda, czy tylko ta hiszpańska ?

Odp: Odp: Oliwa hiszpanska?

Paola
  • Paola

  • Posty: 37
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Też mnie to zadumało

Odpowiedz na/ edytuj Oliwa hiszpanska?