Opakowania długo trzymające ciepło

Obserwuj wątek

Odp: Opakowania długo trzymające ciepło

Martynkowa
a worki próżniowe http://www.mango.pl/produkty_tv/nowosci_tv/urzadzenie_do_prozniowego_pakowania_zywnosci_fv500? ktoś coś wie o nich? czytałam o tym i się zastanawiam////

Odp: Opakowania długo trzymające ciepło

WinaImport_pl
Ciężko będzie znaleźć takie pudełko termiczne- bo zapewne o takie Ci chodzi,w sklepach stacjonarnych jest okrojony wybór więc pozostaję te internetowe z akcesoriami do kuchni,jak tylko coś znajdę to dam znać na forum

Odp: Opakowania długo trzymające ciepło

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Czyli podobnie jak z tymi moimi "wazami" za zupy... A chciałabym coś co dawałoby taki efekt termosu, ale dla stałych pokarmów.

Może ktoś jednak się orientuje...

Odp: Opakowania długo trzymające ciepło

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Widziałam w sklepie takie trzy miseczki na sobie ala termos, ale słyszałam, że szału nie ma jeśli chodzi o trzymanie ciepła

Opakowania długo trzymające ciepło

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Chcę zapytać czy ktoś może polecić konkretne opakowania, które długo będą utrzymywać ciepło potraw?

Nie chodzi mi o rzeczy typu styropianowe jednorazówki (które zresztą długo nie trzymają ), tylko raczej coś co nada się do umycia czyli wielokrotnego użytku. W domu mam niby taką zakręcaną wazę (jak na zupę) z wyłożeniem w środku podobnym do tego w termosach - ale po jakiejś godzinie zupa w tym i tak jest już ledwo letnia.

Pół biedy z zupą, bo na nią rzeczywiście można poświęcić termos. Ale w co zabrać danie obiadowe w bardziej stałej postaci, tak aby po paru godzinkach dalej było cieplutkie? Możecie coś konkretnego polecić?

Odpowiedz na/ edytuj Opakowania długo trzymające ciepło