ostra papryczka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: ostra papryczka

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Misiu, najpierw podsmaża się cebulę, potem dodaje czosnek i pomidory a paprykę na końcu, tyle żeby nie była surowa

Odp: ostra papryczka

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Ze smazeniem papryki radzę uwazać , bo gorzknieje.

Odp: ostra papryczka

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Możesz ususzyć strączki i zmielić - do stosowania przez cały rok do różnych potraw. Jeśli ktoś lubi ostre jedzonko - można strączki zalać oliwą - już za kilka dni oliwa nabierze ostrości i można ją stosować do doprawiania sałatek i wszelkich dań...można zmielić świeże strączki, bez pestek i przesmażyć razem z cebulą, czosnkiem i pomidorami - świetna pasta jako ostry dodatek do mięs i wędlin albo dań z grilla - można zapasteryzować w małych słoiczkach a na bieżąco trzymać w lodówce zalaną na wierzchu oliwą...

ostra papryczka

kluska
  • kluska

  • Posty: 16
  • Przepisy: 135
  • Artykuły: 0
w tym roku kupilam nasionka nowej odmiany papryki (do tej pory sadzilam tradycyjna papryke), na opakowaniu byla informacja ze jest to slodka odmiana papryki, wiec temu zaufalam, dzis sie okazalo ze jest to ostra papryczka, mam jej spore ilosci i nie wiem do czego moge ja wykorzystac.
co mi jedynie przychodzi do glowy to:
1. ogorki krokodylki - do tej pory robilam z papryka sproszkowana, teraz moge dodac te z mojej dzialki,
2. jako dodatek do leczo

Odpowiedz na/ edytuj ostra papryczka