Patelnia do naleśników

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Patelnia do naleśników

mocsłodkości
Z racji tego, że ta patelnia służy mi tylko i wyłącznie do naleśników po ich usmażeniu jest przecierana i chowana. Nigdy jej nie myję. O tym, że tak się robi widziałam w TV. Mi niestety nikt tego wcześniej nie powiedział, a szkoda. Może nie kupowałabym tylu patelni do naleśników Teraz mam jedną od 8 lat i nic jej nie dolega

Odp: Patelnia do naleśników

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
My też nie myjemy Gdybym tej patelni używał jeszcze do czegoś innego to bym ją mył, ale to jest patelnia tylko i wyłącznie do smażenia naleśników. Mi to powiedziała mama, gdy jako jej mały pomocnik po smażeniu naleśników chciałem wsadzić patelnię do zlewu

Odp: Patelnia do naleśników

ciasteczka
Ja nie myję. Ta patelnia służy mi tylko i wyłącznie do smażenia naleśników i niczego innego. Nawet mąż o tym wie, bo jak na początku naszego małżeństwa chciał mi na niej jajecznicę zrobić dostał taką reprymendę, że omija tą konkretną patelnię szerokim łukiem Swoją drogą także nauczyła mnie tego babcia

Patelnia do naleśników

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Powiedzcie mi czy ktoś z Was myje tą patelnię po smażeniu naleśników? Mnie babcia nauczyła, że taką patelnię przeciera się suchą ścierką i daje do szafki. Mąż jak to dzisiaj zobaczył zrobił wielkie oczy ( chyba pierwszy raz to zobaczył ) i powiedział, że jego mama zawsze myje taką patelnię. To jak to jest myje się taką patelnię czy nie myje?

Odpowiedz na/ edytuj Patelnia do naleśników