Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

Obserwuj wątek

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
podłączyli nam telewizornię to muszę obejrzeć jak tak reklamujecie

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
to bardzo ciekawe, bo ja mam wrazenie ze wiekszosc tych ludzi to kulinarne dno...

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
Hanna napisał(a):

Ogladaliscie moze na TVNstyle Piekielną kuchnie Gordona Ramsaya? Jak Wam się podoba? Wzielibyscie udział w polskiej wersji programu? Bo ja mam troche mieszane uczucia...

nie miała byś mieszanych uczuć , jak byś wiedziała że praca z Gordonem (nawet w takim turnieju) daje tym ludziom szansę zarabiania do 60000 funtów rocznie ... to nawet na tamtejsze warunki ogromne sumy... ja bym chciał mieć w swoim CV pracę w jednej z jego knajp ... on jest w Anglii po prostu guru

Odp: Odp: Odp: Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

Dutkiewicz
Agian

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/L_MuLjK2Cck&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/L_MuLjK2Cck&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Odp: Odp: Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

Dutkiewicz
Ten program przypomina mi raczej Big Brothera niż fajny program kulinarny. Więcej zbliżeń i dialogów niezwiązanych zupełnie z gotowaniem.

Odp: Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
ja ogladam hells kitchen w angielskiej telewizji, wczoraj sie zalamalam, maja wybrac swietnego kucharza, a ci ludzie z zaslonietymi oczami nie dali rady powiedziec co zostalo im podane do buzi, mylili rzodkiewke z pietruszka... im sie chyba wydaje ze sa kucharzami... od kilku dni czy tygodni gotuja co wieczor to samo w restauracji, przy czym kazdy robi swoje czyli ciagle to samo i nie sa w stanie sie nauczyc jak ma smakowac risotto czy jak ma byc wolowina usmazona...

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
ta, z pascala nie zostało po prostu juz nic, sproszkowali go wlasnie do postaci tej kosteczki, ktora co i rusz sypie w reklamie do jakiejs potrawy, zagadując cos dla niepoznaki


Odp: Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

jola1988
  • jola1988

  • Posty: 27
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 11
dobry napisał(a):

nie no jola prosze ;p
dla mnie pascal jest fatalny )
chyba ze nie zrozumialem Twojego dowcipu






pascal jest ok tylko ze wpadl w komerche i za duzo przepisów robi pod knora z tym jego ostatnia kostka knora...
Nie ma co zazdroscic, kazdy jakos zarabia

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

Lilka
  • Lilka

  • Posty: 40
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
wczoraj w nocy znowu ogladalam Hell Kitchen i bylo jak zwykle ostro. ekipa byla juz wytrenowana wiec gordon nie wieszal az takich psow za to poprzeczka byla wysoko. naprawde emocjonujacy ten program )

Odp: Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
nie no jola prosze ;p
dla mnie pascal jest fatalny )

chyba ze nie zrozumialem Twojego dowcipu

Odpowiedz na/ edytuj Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya?