Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

Obserwuj wątek

Odp: Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

a dodatkowo jest naprawdę szeroki wybór wszelkich jogurtów, kefirów a mleko jest tylko jedno oczywiście nie licząc dodatków do niego

Odp: Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

Dark Chocolate
Popieram! Przetwory mleczne biją samo mleko na głowę

Odp: Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

nie przepadam za mlekiem samym w sobie więc pije go jedynie z dodatkiem czekolady. Słyszałam także, że zdrowsze są przetwory mleczne jak jogurty i kefiry niż samo mleko.

Odp: Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

DorBio
  • DorBio

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Drodzy użytkownicy.

Chciałabym przedstawić Państwu firmę DorBio. Działamy na rynku od stycznia 2011r. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem czeskich producentów zdrowej żywności (czołówka europejskich producentów).

Jeśli z jakichkolwiek względów zastanawialiście się nad spróbowaniem mleka sojowego, zapraszam do naszego sklepu internetowego.
Napoje sojowe sprzedawane w sklepach i marketach są drogie. Mamy dla Państwa korzystną cenowo ofertę na mleko sojowe 1kg. Produkt ten po dodaniu wody i wymieszaniu, pozwala na wyprodukowanie 10L mlecznego napoju sojowego. Warto spróbować.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Pozdrawiam

Dorota Ryszkowska
www.dorbio.pl - sklep@dorbio.pl
tel. kom. 512 088 704
obrazek

Odp: Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

Dark Chocolate
Osobiście nie pijam mleka. Zdecydowanie wolę jego sojowy odpowiednik. Co ciekawe, nie mam z tego powodu żadnych ubytków czy niedoborów A co do propozycji świńskiego mleka - w życiu bym tego do ust nie wzięła! Z kozim miałam problemy, a co dopiero ze zwierzątkiem niżej skanalizowanym! Tragedia!

Odp: Odp: Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tit napisał(a):

Nie mam znajomych z kozami Wiem tylko, że mleko krowie szkodzi kotom - mają po nim sraczkę że się tak wyrażę, więc może coś w tym jest, że przyswajamy tylko mleko swojego gatunku. Tak się zastanawiam - genetycznie ludzie najbardziej są podobni podobno do świń. Czy ktoś próbował doić świnie?



Kiedyś odpoczywając na ławeczce w centrum handlowym niechcący podsłuchałem rozmowę dwóch nastolatek (tak na oko; 15 do 17 lat. Zacytuję pomijając wulgaryzmy, którymi ich rozmowa była wprost "najeżona" :
Cytat.:
"Wiesz jeszcze z nim trochę pochodzę, wydoję tę świnię a potem zobaczę co robić dalej"...
Czyli parafrazując : świnie są dojone i to pewnie od dawna.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

Nie mam znajomych z kozami Wiem tylko, że mleko krowie szkodzi kotom - mają po nim sraczkę że się tak wyrażę, więc może coś w tym jest, że przyswajamy tylko mleko swojego gatunku. Tak się zastanawiam - genetycznie ludzie najbardziej są podobni podobno do świń. Czy ktoś próbował doić świnie?

Odp: Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
ja uważam,że mleko jest zdrowe ale powinniśmy pamiętać że niektórzy dorośli "tracą" enzymy do trawienia mleka wtedy nalezy zastąpić je innymi produktami mlecznymi choć na pewno nie zaszkodzi odrobina mleka w kawie....
zupełnie inna kwestia jest czy dane mleko jest pełnowartościowe...najlepsze jest mleko świeże, jak najmniej przetworzone o krótkim terminie ważności, poza tym nie powinniśmy unikac mleka tłustego ponieważ w obecności tłuszczu lepiej są przyswajalne inne składniki zawarte w mleku...
Nie zapominajmy,że mamy nie tylko mleko krowie ale i kozie, które jest szczególnie polecane dla alergików (jednak tego mleka nie powinny spożywać dzieci do 10 miesiąca życia)

Odp: Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

Ines
  • Ines

  • Posty: 87
  • Przepisy: 49
  • Artykuły: 1
Nie wiem,która opinia jest prawdziwa-czy ta,że mleko jest zdrowe,-czy ta,że szkodzi.
Ja mleka nie lubię,więc nie mam się czego obawiać

Odp: Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam mleko i nawet opinia, że ono szkodzi nie jest w stanie mnie do niego zniechęcić Zresztą jest jeszcze mleko kozie Je też lubię Cena w sklepie co prawda powala, ale mam znajomych co mają kozy, więc mam świeże mleko

Odpowiedz na/ edytuj Pij mleko będziesz kaleką czy pij mleko będziesz wielki