Płatki do mleka

Obserwuj wątek

Odp: Płatki do mleka

MałaMi89
  • MałaMi89

  • Posty: 8
  • Przepisy: 280
  • Artykuły: 4
Ja jako dziecko płatkami kukurydzianymi na mleku zajadałam się jak mały dzikusek mogły być na okrągło i jak się dopadła to jakbym tydzień jedzenia nie widziała i lubię je do dziś w tej chwili często o nie prosi Córeczka (2 lata i 3 miesiące) - wyciąga po prostu słój z szafki, mleko z lodówki i prosi, by przygotować jeszcze z miesiąc, może dwa miesiące temu mogła jeść je codziennie jako śniadanie (co było dla mnie wygodne, bo szybkie do przygotowania, kiedy młodsza (teraz 5 miesięcy) nawoływała. Teraz je płatki trochę rzadziej i pojawiają się 2-3 razy w tygodniu. Przy czym nauczyłam ją też w międzyczasie owsianek i jaglanek, więc nie zawsze są to kukurydziane (czasem sama o owsiane prosi). Słodkich (typu kuleczki czy inne takie) w ogóle nie kupuję, jak owsianka to też naturalna, z owocami. Nie dosładzam.
Za to parówki (niestety) też lubi i to tylko z keczupem. W ogóle wszystko by jadła z keczupem więc kupuję baardzo rzadko, bo ile by w lodówce było tyle by zjadła a keczup to też sporo "ukrytego cukru" w składzie ma, więc nie pozwalam przesadzać z ilością

Odp: Płatki do mleka

Moje dzieci na śniadanie lubią zwykłe płatki kukurydziane, owsiane lub jaglane - muszą być 3-4 razy w tygodniu (oczywiście za każdym razem z innymi dodatkami). Słodkie dostają jedynie raz na jakiś czas jako przekąskę, bo z mlekiem nie lubią

Odp: Płatki do mleka

bietka
  • bietka

  • Posty: 18
  • Przepisy: 188
  • Artykuły: 4
moje dzieci najbardziej z płatków lubią czekoladowe kulki albo muszelki

Odp: Odp: Płatki do mleka

mocsłodkości
Moje dzieci nie lubią płatków z mlekiem. Bez względu na to jakie one są. Jednak kupujemy takie płatki i dzieciaki zjadają je na sucho Mieszają dwa trzy rodzaje pakują do kubeczka i słodka przekąska zamiast chipsów. Też chrupią

Odp: Płatki do mleka

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja tam dzieckiem już nie jestem Stary też nie jestem Jednak dla płatków z mlekiem zrobię prawie wszystko Uwielbiam je. Zwłaszcza takie czekoladowe kuleczki, które jak trochę dłużej "posiedzą" w mleku to je zabarwią na czekoladowo. Genialne

Odp: Płatki do mleka

ciasteczka
Moje dzieciaki też miały taki moment, że dzień w dzień mogły jeść płatki i na śniadania i na kolację. Przeszło im po około miesiącu. Teraz mają fazę na parówki Oszaleć można Mogłyby je jeść przez okrągłą dobę

Płatki do mleka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Jak często podajecie swoim dzieciom płatki do mleka? Jakie to najczęściej są płatki? Wybieracie zwykłe kukurydziane czy może smakowe jak czekoladowe kuleczki, cynamonowe kwadraciki, miodowe kółeczka, a może jeszcze inne?
Był czas, że moje pociechy dzień w dzień na śniadanie jadły takie płatki z mlekiem na śniadanie. Na szczęście trwało to 2 może 3 tygodnie. Teraz mają bzika na punkcie kanapek z pomidorem i szczypiorkiem

Odpowiedz na/ edytuj Płatki do mleka