Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Ma-Gosia
  • Ma-Gosia

  • Posty: 54
  • Przepisy: 131
  • Artykuły: 1
Ja to wszystko rozumiem i dlatego nie chcę kocurka trzymać na siłę w mieszkaniu. A jest taki uroczy, gdy przychodzi łasi się i przytula.

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

caroline1983
Wszystkie koty i koteczki o tej porze roku lubia sie powłóczyc bo dla nich teraz trwa sezon godowy One sobie teraz porandkuja a za +/- 2 miesiace niektórzy beda niańczyć urocze kociatka

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Szkoda, że nie załączyłeś stosownej fotki.

Odp: Odp: Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Zytka z lasu
Ma-Gosia napisał(a):

Dziękuję za nagrodę, bardzo się cieszę, że Feliks zyskał sympatię, bo wszystkie przedstawione futrzaki są kochane!
Teraz moge się przyznać, ze w ubiegłym tygodniu przeżyłam horror. Po prostu, Feliks w poniedziałek 20 lutego nie wrócił jak zwykle na noc. Nie pomogło gwizdanie i nawoływanie. Naprawdę zaczęłam się niepokoić, gdy nie wrócił też we wtorek. Zaczęły się poszukiwania na osiedlu, ale nic nie dały. Opłakiwałam go przez cały czas, a w sobotę straciłam nadzieję,że żyje. Mimo to poszukiwania trwały, a kilka razy na dzień wolałam go i gwizdałam na niego z okna. Proszę sobie wyobrazić, moją radość, gdy w poniedziałek rano usłyszałam głośne MIAUUU! na klatce schodowej. Wrócił po ośmiu dniach nieobecności! głodny i ubrudzony, ale w świetnej kondycji. Niestety nie chciał zdradzić, gdzie się tak długo podziewał. Cieszę się, ze wrócił cały i zdrowy!

Witaj ! znajomy na NK napisał tak : " Są psy i psiska,koty i kociska tak jak ludzie i ludziska.Wśród jednych i drugich trafiają się latawice i latawce.Wszystko zależy od wychowania.A z drugiej strony,jeżeli chodzi o stwory wszelkiej maści,to zew natury jest niestety silniejszy od wszelkich zakazów i nauczek.
Mam w tej chwili od paru lat kocura.Parę dni temu wrócił z"wojaczki",na jego widok zbladłem.Wygląda,jakby wrócił z walk w Afganistanie." Pozdrawiam !

Odp: Odp: Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

kasiunia.1981
Ja wczoraj też najadłam się strachu.Moja kicia nie wróciła na noc do domu, na szczęście rano kiedy syn wychodził do szkoły stała pod drzwiami cała i zdrowa a teraz smacznie śpi po całonocnej eskapadzie
A Feliks wygląda jak brat bliźniak mojej Mietki
obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Znam ten strach, Hektor 2 razy wyleciał przez balkon i szukałam go przez ogłoszenia. Cieszę się, że Feliks się znalazł.

Odp: Odp: Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Ma-Gosia
  • Ma-Gosia

  • Posty: 54
  • Przepisy: 131
  • Artykuły: 1
Przepraszam, ale z wrażenia zapomniałam podziękować wszystkim, tym, którzy głosowali na Feliksa. Pięknie Dziękuję ja i Feliks!

Odp: Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Ma-Gosia
  • Ma-Gosia

  • Posty: 54
  • Przepisy: 131
  • Artykuły: 1
Dziękuję za nagrodę, bardzo się cieszę, że Feliks zyskał sympatię, bo wszystkie przedstawione futrzaki są kochane!
Teraz moge się przyznać, ze w ubiegłym tygodniu przeżyłam horror. Po prostu, Feliks w poniedziałek 20 lutego nie wrócił jak zwykle na noc. Nie pomogło gwizdanie i nawoływanie. Naprawdę zaczęłam się niepokoić, gdy nie wrócił też we wtorek. Zaczęły się poszukiwania na osiedlu, ale nic nie dały. Opłakiwałam go przez cały czas, a w sobotę straciłam nadzieję,że żyje. Mimo to poszukiwania trwały, a kilka razy na dzień wolałam go i gwizdałam na niego z okna. Proszę sobie wyobrazić, moją radość, gdy w poniedziałek rano usłyszałam głośne MIAUUU! na klatce schodowej. Wrócił po ośmiu dniach nieobecności! głodny i ubrudzony, ale w świetnej kondycji. Niestety nie chciał zdradzić, gdzie się tak długo podziewał. Cieszę się, ze wrócił cały i zdrowy!
obrazek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
gratulacje! super było haha... mam nadzieję, że będą jeszcze konkursy na inne zwierzaki, bo byłoby szkoda zaniechać takiej zabawy z powodu spamujących ludzi walczących o nagrody względem oszustwa Wydaje mi się, że teraz konkursy będą organizowane tylko dla ludzi z większym stażem ale nie wiem, nie wiem... no cóż, kotki wszystkie najpiękniejsze, ale kotek luny z otwartą paszczką jest najsłodszy hi hi chociaż niektórzy potraktowali to jako zabawę, a nie rywalizację , uff....

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Gratuluję wszystkim właścicielom i ich pupilom...
bardzo podobało mi się to, że mamy serce dla zwierząt...że je przygarniamy...i potem jest im u nas dobrze...macie wielkie serca
Gratuluję Tosi i Feliksowi oraz ich włascicielkom...a wszystkim włascicielom niech wam wasze zwierzaki dają duuuuużo radości

Odpowiedz na/ edytuj Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl