Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Obserwuj wątek

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

A ja nie wiem na kogo zagłosować, oto moje przemyślenia:
Jak mam głosować? Podsumujmy, powinny wygrać (w dowolnej kolejności) moim subiektywnym zdaniem:
Pusia za ładne wybrzuszanie i za przywiązanie do telewizora, Fifi za błękit oczu i grację, Mapi za to żę jest zwinnym jak małpa uroczym buraskiem o jakże szlachetnym rodowodzie, Czitta za dzikość serca, Mała za to że umie rozczulać do łez jest słodką kupą futra z nostalgią w oku, Zuzi za trzy kolory i za spojrzenie: Kochaj albo rzuć., Max za piłkę nożną i miłość do innych gatunków, bendżolino za to, że jest mu tak cholernie dobrze, Manio za wdzięk i bezpretensjonalność, Mietka - czy te oczy mogą kłamać?, Puszka oczywiście za puchatość, Sheena za to że jest podobna do Hektora, tylko bardziej jak kuleczka, Daisy za pozę numer dwa - tak, koty to potrafią, Felix za piękny zwis, Rambo za słodki czarny nosek, Marian-Manius za niezwykłość i niezwykłą świadomość swojej niezwykłości, Kajtek za to że umie udawać żbika na drzewie, Beti za kocioburowatość, dzielność i niezawisłość, Kuba za dostojność w słusznym wieku - tak powinien wyglądać każdy mężczyzna z przeszłością, Mimi, za to, że mince znad szafy nie sposób się oprzeć, Kropka - za oryginalne rysy i wdzięk, który zmiękczy każe serce - ja się boję sama spać, Hektor, za to, że tak pięknie mówi, że mnie kocha i za to spojrzenie niewiniątka: Ja? Ja? Ja przecież nic nie zrobiłem (jeszcze dziś). Tosia - za to, że właśnie ona powinna wygrać ale przecież wszystkie koty są nasze. No i teraz już wiecie jak trudno mi podjąć decyzję... Chyba się ograniczę do podliczenia głosów. Skłaniam się do opcji, że będą się liczyć głosy osób zalogowanych przed rozpoczęciem konkursu, chyba, że zalogowali się później ale w chwili głosowania mieli minimum 3 zaakceptowane przepisy. Tak będzie sprawiedliwie? głosy podliczę jutro. Buziaki. I niech ktoś zagłosuje na Hektora, będzie nam bardzo miło. Hektor to też znajda i uratowałam go przed torturami z rąk bandy uzbrojonych w kije, gotowych na wszystko krwiożerczych nicponi.

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

bambi370
  • bambi370

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Oddaje głos dla ślicznego kotka Tośka

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

kaktus0009
Poprosiłaś wiec na ciebie głosuje TOSIA

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Oddaję głos na "bojowe maleństwo" Czittę - cudne są te jego (jej?) ujęcia ze zjeżonym futerkiem i w wiaderku z piórkami. A tak w ogóle, to wszystkie kociaki są przecudne

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 lut 2012 13:49 przez Kathlyn)

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

krystynamiszcz
Głosuję na kolorową Zuzie przez sentyment ..bo jest podobna do naszej kotki i kolorowa i Zuzia

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Zytka z lasu
OK ! Głosuję na Feliksa ! aleeee, gdyby tak załapali/załapały się jacyś/jakieś viceMistery lub viceMiski to zgłaszam TOSIĘ I CZITTĘ !

i niech nikomu nie przyjdzie do głowy, że jestem jakaś nowa,
mój Staż w Gotujmy.pl: to 718 dni

Odp: Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Tit napisał(a):

Szczerze mówiąc myślałam, że wszyscy potraktują to jak zabawę i okazję do pochwalenia się swoim kotem. Wiadomo, że dla właściciela jego kot jest najpiękniejszy. Mój kocur nie jest jakimś tam wybitnie oryginalnym kotkiem, ale jak na mnie popatrzy z miłością, jak mnie tyrknie w czoło - to świaata poza nim nie widzę. Zachwalanie swojego kota tu na forum wydawało mi się zabawne i przekonywanie innych do jego super walorów, ale widzę, że większość potraktowała to jak przyzwolenie na niechciany spam. Ludzie troszkę dystansu i życzliwości. Przecież nie rywalizujecie o bóg wie co - bawimy się.

Jak widać nie każdy umie się bawić.

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

Szczerze mówiąc myślałam, że wszyscy potraktują to jak zabawę i okazję do pochwalenia się swoim kotem. Wiadomo, że dla właściciela jego kot jest najpiękniejszy. Mój kocur nie jest jakimś tam wybitnie oryginalnym kotkiem, ale jak na mnie popatrzy z miłością, jak mnie tyrknie w czoło - to świaata poza nim nie widzę. Zachwalanie swojego kota tu na forum wydawało mi się zabawne i przekonywanie innych do jego super walorów, ale widzę, że większość potraktowała to jak przyzwolenie na niechciany spam. Ludzie troszkę dystansu i życzliwości. Przecież nie rywalizujecie o bóg wie co - bawimy się.

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

kryśka_38
Głosuję na Feliksa

Odp: Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl

budyniowa77
Oddaje głos dla ślicznej kotki Tośki.

Odpowiedz na/ edytuj Plebiscyt na kociego Mistera lub Miss gotujmy.pl