Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

paulinna28
mniam ale to wygląda pięknie - aż mi się zachciało pizzy i zrobię sobie dzisiaj z kurczakiem i ananasem

Odp: Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

mariannawkuchni
Kurki! Są wspaniałe. Taka szkoda, że nie mogę znaleźć chwili na wyprawę po grzyby.

Odp: Odp: Odp: Odp: Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

mocsłodkości
Ja też z chęcią porwałabym kawałek, a nawet dwa dla siebie Uwielbiam kurki. Mogłabym je jeść non stop Niestety są makabrycznie drogie, a u nas w lesie ich nie ma

Odp: Odp: Odp: Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

Nie ma to jak pizza z aromatycznymi kurkami i świeżymi kolorowymi pomidorami. Kto ma ochotę?


Bardzo ciekawe połączenie smaków. Pizzy z kurkami i cukinią jeszcze nie jadłem. Z chęcią bym taką zjadł Wygląda wyśmienicie.

Odp: Odp: Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Nie ma to jak pizza z aromatycznymi kurkami i świeżymi kolorowymi pomidorami. Kto ma ochotę?
obrazek

Odp: Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U nas w sobotę taki był obiad Pyszna pizza z pieczonym kurczakiem i kolorowymi warzywami
obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Dzięki za przepisy Od samego czytania jestem głodna
Jeśli chodzi o forum to pewnie ludzie nie mają na nie czasu. Może teraz w wakacje coś się zmieni. Myślałam, że na naszym forum taka cisza, ale jak piszesz na innych stronach też szału nie ma więc może jest jakaś nadzieja, że nasze uda się jakoś rozkręcić

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

Proste-przepisy.pl
Oj, widzę, że mi się coś kod rozlazł. Widocznie zrobiłem coś źle, cytując. Proszę Cię więc, byś - czytając - przeczytała całość, łącznie z cytowanym fragmentem, bo jest tam też odpowiedź na Twoje pytanie.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

Proste-przepisy.pl
misia5 napisał(a):

Dobre pytanie odnośnie ciszy na forum Może ludzie są tak zapracowani, że nie mają na nie czasu? Choć to chyba kiepskie tłumaczenie :/
Zawsze możemy spróbować je rozkręcić Co Ty na to?[/quote]
No jasne, ja - chętnie, ale bez innych osób będzie ciężko.
Podejrzewam, że gdzieś w sieci musi być inne forum, na którym ludzie piszą jak szaleni. Aczkolwiek jestem zarejestrowany na trzech (wszystkie duże) i wszędzie jest podobna tendencja, nie ma za bardzo z kim pogadać - nie do końca wiem czym jest to spowodowane. Może trzeba założyć swoje forum kulinarne...?
[quote]Dostanę przepis na te pyszności? Wyglądają przepysznie. Normalnie zgłodniałam

No jasne, wszystkie są dostępne na moim blogu. I na wszystkie... jest jeden przepis! To tylko kwestia uformowania ciasta.
Pozwalam sobie więc wkleić tu na Twoją prośbę linki do przepisów na stromboli i calzone (jako że i tak hula tu wiatr, to może nikt się nie przyczepi )
Stromboli: http://proste-przepisy.pl/stromboli/
Calzone: http://proste-przepisy.pl/calzone/

Odp: Odp: Odp: Odp: Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Dobre pytanie odnośnie ciszy na forum Może ludzie są tak zapracowani, że nie mają na nie czasu? Choć to chyba kiepskie tłumaczenie :/
Zawsze możemy spróbować je rozkręcić Co Ty na to?
Dostanę przepis na te pyszności? Wyglądają przepysznie. Normalnie zgłodniałam

Odpowiedz na/ edytuj Pokażecie zdjęcia waszych samodzielnie robionych pizz?