Pomocy!

Obserwuj wątek

Odp: Pomocy!

Selprim_pl
Ja z doświadczenia radze wyposażyć się w piekarnik,który do pieczenia ciast będzie niezastąpiony i też dzięki niemu uda się to zrobić najszybciej. Nie są to wielkie koszty.

Odp: Odp: Pomocy!

IGGI
  • IGGI

  • Posty: 39
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 9
Ostatnio bodajże w tesco były za 150zł takie piekarniki na pierwszy rzut oka podobne do mikrofali.
Prodiż mam od babci i używam nadal czasem, tylko nie wiem czy da się jeszcze to to kupić gdzieś?
A "ustrojstwo" któremu jesteś przeciwna to cała mikrofalówka czy tylko owo ciasto?
Bo w takiej tzw. "porządnej" mikrofali podobno da się nawet jakieś normalniejsze ciasta też piec...

Odp: Pomocy!

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Istnieje jeszcze coś takiego jak prodiż. Z doświadczenia wiem, ze można w nim upiec różne ciasta. Ja piekłam drożdżowe, ucierane, keksy, kruche i nawet ciasto parzone do karpatki. A przy okazji może służyć również do mięs, czy zapiekanek

Odp: Pomocy!

ewrylka
  • ewrylka

  • Posty: 3
  • Przepisy: 74
  • Artykuły: 1
Da się da. Jest np sernik gotowany, 3 bit, szybka szarlotka z musem jabłkowym na biszkoptach, serniki na zimno...Oj można kombinować...Sama kilka miesięcy mieszkałam bez piekarnika, korzystałam tylko z kuchenki na 2 palniki i dało się zrobić pyszne ciacha. Pozdrawiam.

Odp: Pomocy!

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Sa Mikrofalowki (szukaj w guglach), ktore maja funkcje tzw grzanie goracym powietrzem (funkcjonuja jak piekarnik) a takze dodatkowo funkcje Grilla do innych celow. Mysle ze to bedzie rozwiazaniem problemu. Sa przepisy parzenia ciast na parze ale brakuje tam smaku pieczonego ciasta.

Odp: Pomocy!

paprotka25
taki przenośny piekarnik jest świetny sama z takiego korzystałam kiedy mieszkaliśmy w wynajmowanym mieszkaniu w którym też nie miałam piekarnika.
Jedyny jego minus to to że nie da się w nim ustawić temperatury pieczenia, bynajmniej ten co miałam nie miał ( pożyczyłam od mamy, taki wiekowy)

Odp: Odp: Pomocy!

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Też mam taki piekarnik Uwielbiam go Za rok skończy 18 lat A działa bez zarzutu Jedyna wada to odbita grzałka górna na sernikach i biszkoptach, które zwykle jak są pieczone dla kogoś wyrastają tak, że się przyklejają do tej nieszczęsnej grzałki Poza tym jest super

Odp: Pomocy!

justynak223
taki piecyk to super rozwiązanie ja mam taki sam tylko na dwie blaszki, można w nim upiec nie tylko ciasta ale i mięsa

Odp: Pomocy!

BSz
  • BSz

  • Posty: 6
  • Przepisy: 225
  • Artykuły: 0
Można sobie kupić taki fajny elektryczny przenośny piekarnik i piec ciasta.
obrazek

Odp: Pomocy!

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Jak nie ma piekarnika w domu to z pewnością jest w piekarni

Nie ma nic złego w tym, żeby sobie kupić coś słodkiego czasami, zwłaszcza w takim sklepie gdzie sami pieką (da się to wyczuć własnym nosem) a nie tam gdzie dostawy przychodzą kto wie skąd - może z Chin

Na zdjęciu sernik w 4 smakach ze sklepu gdzie sami pieką
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Pomocy!