Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

SuperInterior_pl
Nie tylko,bo szkoda ze autorka o nim zapomniała i nie napisała już na jakie wyposażenie się zdecydowali,ma nadzieję ze jednak mimo wszystko dobrze Wam ono służy.

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

kristal1982
Mam u siebie zmywarkę Amica od 7 lat - niezawodna. Nie wydałam dużo, a cieszę się dobrym sprzętem i jakością tak długo.

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

Gastosklep_pl
Minęło już trochę czasu,więc może napiszesz jak ostatecznie urządziliście kuchnię oraz jak wyposażyliście? jesteśmy bardzo ciekawi,koniecznie daj znać na forum.

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

Wynocha stąd - nie mam zdrowia do tych ... pożal się Boże partyzanckich reklamodawców - a sio a sio!

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni



zmieniono 1 raz (ostatnio 29 wrz 2011 11:56 przez Tit)

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni



zmieniono 1 raz (ostatnio 29 wrz 2011 11:58 przez Tit)

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

Koszta nie są aż takie wielkie w okolicach 150 zł, kuchnie powinno się budować od podstaw, najpierw te najpotrzebniejsze rzeczy (szafki, noże, zlew) a później należy przechodzić do drobnostek i szukać odpowiadających naszemu wnętrzu rzeczy. Osobiście mogę wam polecić nasz sklep, w którym możecie znaleźć wiele ciekawych i tanich akcesoriów do waszych kuchni- fajnachata.pl. Miłego gotowania.

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
dzięki wielkiezainspirował mnie segregator do śmieci ten termomix i rozdrabniacz-jakie to koszta?

Odp: Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

ja od jakiegoś czasu wymieniam stare, spracowane przez lata noże i przyrządy kuchenne na nowe, firmy Fiskars. Tanie nie są, ale można kupować pojedyncze sztuki czyli 1-2 co jakiś czas...do noży jest też świetna i poręczna ostrzałka, która na razie służy do ostrzenia tych jeszcze nie wymienionych noży i doskonale przedłuża ich żywot. Wszystkie narzędzie są wykonane z bardzo dobrej jakości tworzyw i stali, świetnie leżą w ręku i estetycznie wyglądają - na prawdę polecam. Używają ich też profesjonaliści a ja zakochałam się w nich podczas konkursu, w którym użyczono ich nam, uczestnikom, ze Studia Kulinarnego mistrza Roberta Sowy



tez moge polecić wygrałam pełen zestaw 7 sztuk noży Fiskars i 3 lyzki. Nigdy nie maiłam w domu tak ostrego noża. Moje poprzednie nie równają sie nawet jednemu z kompletuCzasem niechcący zatne sobie palec lub paznokiec, więc trzeba uważać !

Odp: Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

Już niedługo nie będziesz potrzebowała wielu urządzeń, do każdej z kuchennych czynności -zastąpi je jedno. szukajcie kolejnych zwiastunów zmian...

Odpowiedz na/ edytuj Pomóżcie w wyposażeniu kuchni