Pomysł na słodką przekąskę

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Pomysł na słodką przekąskę

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Otóż to, zwykle są przy płatkach, otrębach i produktach dietetycznych (chociaż wiadomo, jak ma sie polewa jogurtowa do diety)

PS jakieś jeszcze pomysły?

Odp: Odp: Odp: Pomysł na słodką przekąskę

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
teraz takie batoniki można kupić prawie w każdym sklepie, osiedlowym czy supermarkecie...

niektórzy nie wiedzą, że trzeba ich szukać raczej w dziale z płatkami do mleka niż na regale ze słodyczami

Odp: Odp: Pomysł na słodką przekąskę

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Nom, ja kiedyś wyhaczyłam fajne batoniki ze śliwkami w jogurtowej polewie w jakimś dużym markecie - pamiętam, ze były strasznie tanie i kupowalam po 10

Marika no to masz dobrze, ja tutaj z jajami wzbudziłabym niemałą sensację

Odp: Pomysł na słodką przekąskę

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
marsów i snickersów to za bardzo nie lubię, ale....oszalałam ostatnio na pukcie batoników Musli Crunchy firmy Sante (są też na rynku innych firm) - najbardziej odpowiadają mi malinowo-żurawinowe z polewą jogurtową

Są słodkie, ale nie ulepek a do tego bardzo smaczne i zdrowsze od zwykłych batoników

Odp: Pomysł na słodką przekąskę

Marika_1961
Batoniki jak mars lub snykers,no to ja jestem w lepszej sytuacji bo zawsze jakby cos to moge to kuchni i kuchareczki poprosic o jajka i cukier hihi
No i jeszcze zawsze mam po kieszeniach w torbach i gdzie tylko sie da cukierki TOFFI moje ulubione))

Odp: Odp: Pomysł na słodką przekąskę

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
A rozwiązanie na czas, kiedy jestem w pracy? Dodam, że zabawa w kogel mogel raczej nie wchodzi w grę

Odp: Pomysł na słodką przekąskę

Marika_1961
Hi hi tez tak mam i jesli nic nie mam w domu i sama nie wiem czego bym chciala poprostu ucieram sobie kogel-mogel

Pomysł na słodką przekąskę

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Witam witam

Nie wiem jak Wy, ale ja czasami mam tak, że chcę zjeść coś słodkiego i nie wiem w gruncie rzeczy na co mam ochotę. W rezultacie schodzę do sklepu i wracam z... wędzoną makrelą(!) Bo zwyczajnie nie wiem na co się zdecydować...

Co byście mi poradzili na teraz - jeśli ma to być coś na szybko do przegryzienia, do kupienia w sklepie... baton? czekolada? Ciastko?

Będę wdzięczna za pomoc

Odpowiedz na/ edytuj Pomysł na słodką przekąskę