Pomysł na sos do frytek

Obserwuj wątek

Odp: Pomysł na sos do frytek

adik356
  • adik356

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A próbowałaś czosnkowy WSP Społem? To ten sam producent, co majonezu kieleckiego http://www.wspspolem.com.pl/nasze-produkty/sosy-kieleckie - smakowicie wyglądają, a smak idealny.

Odp: Pomysł na sos do frytek

WinoToskanii_pl
Zdecydowanie majonez plus jogurt- w efekcie powstanie Ci ni to sos czosnkowy ni majonezowy a bardzo dobry iw smaku,w sam raz do frytek,polecam wypróbować

Odp: Pomysł na sos do frytek

wiola89
  • wiola89

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja również robię sos z połączenie ketchutu i majonezu. Prosty i praktyczny sos, coś w sam raz dla mnie .

Odp: Pomysł na sos do frytek

lemieszek1@wp.pl
Do frytek idealnie pasuje sos z majonezu i ketchupu pikantnego. Taki sos podaję także do nuggetsow.

Odp: Pomysł na sos do frytek

MaxiQueen
  • MaxiQueen

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Majonez + ketchup
Jogurt naturalny + czosnek + koperek -> coś na wzór tzatziki

Odp: Pomysł na sos do frytek

Sylpug
  • Sylpug

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Majo + jogurt + czosnek to idealne połączenie )

Odp: Pomysł na sos do frytek

eKuchnia_com
Ja nie przepadam za standardowym ketchupem czy sosem pomidorowym,zdecydowanie bardziej wolę łagodniejsze odmiany i tak np sos czosnkowy,akurat on bardzo mi posmakował

Odp: Pomysł na sos do frytek

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Jeśli chodzi o mniej kaloryczne to może na jogurcie? Dodać łyżeczkę musztardy i przyprawy. Ja bardzo lubię

Odp: Pomysł na sos do frytek

majeczkowa
Ja próbowałam już przekonać męża i dzieci do różnych sosów ale i tak zawsze wygrywał keczup ostatnio przerzuciliśmy się na keczup dworski , naprawdę prawdziwy smak pomidora. Poza keczupem mąż w ilościach hurtowych zjada majonez - do wszystkiego

Odp: Pomysł na sos do frytek

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Ale będę gruba jak wypróbuję te wasze sosy) Najbardziej zainteresowała mnie prażona cebulka Dzięki!

Odpowiedz na/ edytuj Pomysł na sos do frytek