Pośmiejmy się

Obserwuj wątek

Odp: Pośmiejmy się

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Wygrzebane w internecie.....
obrazek

Odp: Pośmiejmy się

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Milutka kobiecina z Lęborka (Iowa) pracowała w rodzinnym gospodarstwie mleczarskim od kiedy tylko zaczęła chodzić, pracując dużo a zarabiając mało. Gdy mleko w puszkach firmy Carnation zaczęło być dostępne w sklepach w latach 1940-tych, przeczytała ogłoszenie oferujące 5000 dolarów za najlepszy slogan. Producent chciał, żeby rymowanka zaczynała się od 'Carnation Milk is best of all.' (Mleko Carnation jest najlepsze ze wszystkich).
Pomyślała sobie, ja wiem wszystko na temat mleka i gospodarstwa mleczarskiego. Ja to potrafię zrobić! Wysłała swoją rymowankę i kilka tygodni później czarna limuzyna zajechała pod jej dom. Mężczyzna wyszedł i powiedział: pani rymowanka spodobała się firmie Carnation tak bardzo, że przyjechaliśmy, aby nagrodzić pani 2000 dolarów pomimo, że firma nie jest w stanie tej rymowanki użyć".

(w wolnym tłumaczeniu, może ktoś ma talent do tłumaczenia tak żeby się rymowało)

Mleko Carnation jest najlepsze ze wszystkich
nie ma cycków do ciągania, nie ma siana do wleczenia
nie ma wiader do mycia, mie ma gówna do rzucania
wystarczy tylko wypchnąć dziurę w tym sukinsynie.

Tu dla tych co po angielsku kumają:

A cute little lady from Iowa had worked in and around her family dairy farms since she was old enough to walk, with hours of hard work and little compensation. When canned Carnation Milk became available in grocery stores in the 1940s, she read an advertisement offering $5,000 for the best slogan. The producers wanted a rhyme beginning with 'Carnation Milk is best of all.' She thought to herself, I know all about milk and dairy farms. I can do this! She sent in her entry, and several weeks later, a black limo pulled up in front of her house. A man got out and said, 'Carnation LOVED your entry so much, we are here to award you $2,000 even though we will not be able to use it!'
obrazek

Odp: Pośmiejmy się

Henio
  • Henio

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Porada dla pań , które "boli" głowa.


http://sites.google.com/site/753nwes
Ps coś link nie "wchodzi"



zmieniono 4 razy (ostatnio 30 sie 2011 18:26 przez Henio)

Odp: Odp: Pośmiejmy się

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
p.jola1 napisał(a):

A w takiej pozycji sypia mój pies

p.jolu,piesek uroczo sobie spi,i jaki rozneglizowany, przypomnial mi sie nasz Reksiu-lobuziak w Polsce

Odp: Nastawmy kota na wino

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Jak wlazłeś to teraz wyłaź

To pewnie taka butelka z otworkiem po boku...a moze nie

Odp: Pośmiejmy się

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
A w takiej pozycji sypia mój pies
obrazek

Nastawmy kota na wino

Jak wlazłeś to teraz wyłaź
obrazek

Odp: Pośmiejmy się

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
W samolocie obok pewnej damy zajął miejsce pewien zażywny jegomość. Kiedy samolot wystartował, jegomość kichnął, po czym rozpiął rozporek, wyjął fujarę i przetarł ją sobie chusteczką. Minęło kilkanascie minut, jegomość znowu kichnął, rozpiął rozporek, wyjął chusteczkę i przetarł sobie nią fujarę. Siedząca obok dama zaczęła się poważnie gorszyć. Kiedy historia powtórzyła się ponownie, dama nie wytrzymała i zagroziła, że następnym razem poprosi o interwencję obsługę samolotu.
- Przepraszam - zaczął się usprawiedliwiać jegomość. - Cierpię na pewną bardzo rzadką przypadłość, wobec której jestem bezsilny... Otóż, szanowna pani, kiedy kicham, zawsze doznaję orgazmu i popuszczam w spodnie... Bardzo mi przykro...
- Przepraszam, nie wiedziałam... - dama poczuła się głupio, że tak na niewinnego jegomościa napadła, po czym zapytała:
- Ale bierze pan coś na to kichanie?
- Ależ oczywiście, szanowna pani. Wciągam zazwyczaj do nosa odrobinkę pieprzu.

Odp: Pośmiejmy się

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
W autobusie komunikacji miejskiej, w dużym tłoku, mały chłopczyk (ok 4-5 latek) mówi :
- Mamo ja chce usiąść!
- Ależ synku nie ma miejsca.
- Mamo! Ja chce usiąść
- Mówiłam ci już synku, popatrz - nie ma miejsca!
- Mamo! Ja chce usiąść Bo cos powiem !
- Ależ synusiu - nigdzie nie ma wolnego miejsca
Na to synuś na cały glos :
- A tata powiedział, ze masz zimna dupę !

Odp: Pośmiejmy się

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
W aptece kolejka. W kolejce stoi mama z synkiem i cały czas się
przekomarzają :
- No mama ! Kup mi ten samochodzik !
- Mówiłam ci już tyle razy - byłeś niegrzeczny i za karę ci nie kupie !
No i tak przez dłuższa chwile mama z synkiem się wykłócają. W końcu synek wali na cały glos w tej aptece z grubej rury :
- Mama Kup mi ten samochodzik bo powiem babci, ze widziałem jak
całowałaś tatę w siusiaka

Odpowiedz na/ edytuj Pośmiejmy się