Powróciłem ...

Obserwuj wątek

Odp: Powróciłem ...

pusieczek2@wp.pl
Cześć Kazik,fajnie że jesteś

Odp: Odp: Odp: Odp: Powróciłem ...

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Pojemsobie napisał(a):

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha

A ty co ser zobaczyles?

Odp: Odp: Odp: Powróciłem ...

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha

Odp: Powróciłem ...

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Panowie nie dowalajcie sobie na zgodę

Odp: Powróciłem ...

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Mam propozycję dla Bahusa i Kazika.Omijajcie się szerokim łukiem, nie wypowiadajcie się jeden o drugim w ogóle, ani dobrze ani źle.Traktujcie się jak powietrze, a będzie ono zdrowsze dla wszystkich.I najważniejsze to jest strona poświęcona gotowaniu, więc czekamy na nowe przepisy.

Odp: Powróciłem ...

Babciagramolka
Panowie - najprościej udowodnić to który z Was ma rację twierdząc ,że to ten drugi jest pieniaczem to po prostu nie reagować na to co drugi pisze . Uczestniczyć w normalnym życiu strony ale nie reagować na tego drugiego .Po bardzo krótkim czasie użytkownicy strony przekonają się kto ma rację ,a kto jest mąciwodą .Bo tak jak będziecie debatować między sobą na forum to możemy wyciągnąć tylko jeden wniosek - niestety niepochlebny dla obu dyskutantów . A tak ,, wyjdzie szydło z worka " .Pozdrawiam - miłego dnia życzę .
Nie wszyscy muszą wszystkich lubić , ale to jeszcze nie powód by wciągać w prywatne animozje wszystkich na forum .

Odp: Powróciłem ...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Podać lusterko ?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Powróciłem ...

Niejedno (na pastwisku chodzi) tak "podkreśla" swoje racje:
Nasra i ryczy: zacząłem prowokacje ...
Nie myśląc, że chociaż g...za nawóz (czasem) służy,
Najśmieszniej ryczy osioł, choćby nie wiem jak duży.


zmieniono 2 razy (ostatnio 29 paź 2009 08:36 przez Kazik45)

Odp: Powróciłem ...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Hihihi zaczyna się Gdyby mnie wyrzucono to bym nie wrócił..... Ale to kwestia honoru, którego u tego Pana nie ma za grosz Są tacy ludzie których można kopnąć w d**ę a oni podniosą się i powiedzą ...DZIĘKUJĘ

zmieniono 3 razy (ostatnio 28 paź 2009 23:58 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Powróciłem ...

Bahus napisał(a):

No to się znowu zacznie ...Ciekawe kto będzie pierwszy, w którego Kazik (z kilku wcieleń) zaatakuje....



Szanowny Panie.
Ja miałem wcielenia: na WŻ "Janek"; Na GOTUJMY: "45Kazik", na MOJE GOTOWANIE : " Kazik45" i z takim powróciłem na GOTUJMY, oprócz tego na jednej ze stron gdzie wstawiłem kilka swoich "wierszydeł" mam inny nick.
Mam jedną twarz, bez masek, czy Pan może powiedzieć to samo o sobie tak w realu, jak i wirtualu!?
Mam nadzieję, że to nasza OSTATNIA WYMIAN słów, jak rownież nie życzę sobie korespondencji z Panem na P.W.
Żegnam

Odpowiedz na/ edytuj Powróciłem ...