Powróciłem ...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Powróciłem ...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Glumando...nie wiesz ile on ostatnio w innych wcieleniach, rzucał we mnie niewybrednymi inwektywami. Nie sądzę aby chciał zakopać "topór wojenny". To człowiek, którego żywiołem jest pieniactwo i kłótnia. Uwielbia obrażać i dokuczać innym ...słabszym. Zobacz, z WŻ został usunięty dwa razy ...tutaj raz....Nie wierzę aby się zmienił. Będzie wojował, obrażał, (jak to bywało) aż go znowu usuną. I znowu wróci jak bumerang. Całkowicie pozbawiony honoru. Mogę przedstawić milion dowodów, że mam rację. Zobaczysz sama jak zareaguje na to co piszę.

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 paź 2009 23:46 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Powróciłem ...

anullka7 napisał(a):

Kaziu witaski ,też wróciłam trochę wcześniej od Ciebie


Mam chęć Ci "przyłożyć" ale nie na PW ....raczej na GG; (wiesz kunusie chyba za co )
Pychol

Odp: Powróciłem ...

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
KazikuCzterdziestyPiáty Witaj na pokaldzie Statku Gotujmy
Piec jest w kuchni a talerze i sztucce w komodzie. Kreatywnosc miejmy nadzieje, ze nas nie opusci Kreatywnosc piora..i klawiatury moze sobie w porcie zostac.
Bardzo sie ciesze, ze znowu tu jestes...

Odp: Odp: Powróciłem ...

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Bahus napisał(a):

No to się znowu zacznie ...Ciekawe kto będzie pierwszy, w którego Kazik (z kilku wcieleń) zaatakuje....

Hej Bahusie..jak narazie to widze, ze Ty chcesz wskazac, gdzie lezy zakopany topor wojenny... zacznie sie albo nie.. zalezy tez od tego, jaki bedzie udzial nas wszystkich w tym zaczynaniu.. rowniez i TWOJ ...
Badz grzeczny..

Odp: Powróciłem ...

Hejka Kaziu
A toś mi niespodziankę zgotował.Było nie było zawsze miło widzieć znajomą twarz.
Buziole na powitanko

Odp: Powróciłem ...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
No to się znowu zacznie ...Ciekawe kto będzie pierwszy, w którego Kazik (z kilku wcieleń) zaatakuje....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Powróciłem ...

iwi69 napisał(a):

Witam.Choc nie znam .....to poznam.

Iwi, nie wykluczone a co do sierściuchów to Twój raczej jeszcze młodzież, mój , który odszedł dwa lata temu był nieco podobny. Fotka (w zał.) robiona z normalnej odbitki na papierze, nie miałem wówczas cyfrówki.
obrazek

Odp: Powróciłem ...

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Kaziu witaski ,też wróciłam trochę wcześniej od Ciebie

Odp: Odp: Powróciłem ...

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Drogi Kaziu ja też nie pamietam,aby był jakikolwiek konflikt miedzy nami i mam nadzieję,ze nie będzieCieszę się,ze wróciłeś,lubiłam czytać Twoje posty,czasami złośliwe,czasami szczere,aż do bólu,a czasami poprostu śmieszne
Psiak wyglada super,a winogrono widzę,ze pieknie obrodziło

Odp: Powróciłem ...

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Witam.Choc nie znam .....to poznam.

Odpowiedz na/ edytuj Powróciłem ...