Poznajmy się

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Poznajmy się

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Querubinn napisał(a):

Kurczaczek, wszyscy tutaj jak widzę pochodzą z południa polski , tylko ja jedna z północy. Jestem rodowitą Krzyżaczką, mam męża, 11 letnią córkę i psa Labradora. Podobnie jak pusieczek2 jestem z zawodu krawcową, jednak po 8 latach pracy w tym zawodzie podciągnęłam swoje wykształcenie nieco wyżej i podjęłam pracę w banku. Lubię gotować i eksperymentować a zwłaszcza przy wypiekach Co do pająków to chyba jak każda tutaj kobieta czuję do nich wstręt. Lubię podróże dalekie i bliskie (a w ferie zawitam na Śląsk ) Pozdrawiam Wszystkich ciepło

nie ty jedna

Odp: Poznajmy się

gosiam990
  • gosiam990

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
od 8 lat tak ze jestem babcią(bardzo lubi jak jej coś ugotuje smacznego i dobrego

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 paź 2009 18:00 przez gosiam990)

Odp: Poznajmy się

Termar masz bardzo ciekawe ,przepisy i bardzo Ci za nie dziekuje.
Ja mieszkam juz ponad 19 lat za granica w UK i Japonii, jako ,ze bylam mloda gdy wyjechalam wiekszosc moich kulinarnych umijetnosci nabylam za granica.Na tej stronie ciesza mnie przepisy na potrawy ktore jadlam w Polsce ale juz zapomnialam lub nigdy nie znalam przepisu.Ciesze sie tez bardzo gdy ktos pomaga przystosowac przepisy na polski grunt.....Licze na owocna wspolprace.
obrazek

Odp: Odp: Odp: Poznajmy się

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Witajcie... dołączyła następna babcia, czyli ja.
Prawie od pięciu lat jestem emerytką
Mam kochaną rodzinę, tzn oprócz rodziców - kochanych staruszków, wspaniałego męża, 32 letnią córkę i dwóch wnuków - 3 letnich bliźniaków- strasznych rozrabiaków, których rozpieszczam - wszak od tego są przecież babcie..
A mieszkam w stolicy świętokrzyskiej ziemi... w Kielcach ...
obrazek

Odp: Odp: Poznajmy się

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
BETII napisał(a):

Witam mam 3 doroslych dzieci męża i wnuczkę dla której lubię gotować bo wszystko jej smakuje i nie grymasi !

Witaj BETII,myślę ,że miło nam będzie i gotować i pogadać zwłaszcza ,że jest tu kilka babć między innymi i ja więc będzie wspólny temat.
obrazek

Odp: Poznajmy się

BETII
  • BETII

  • Posty: 8
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Witam mam 3 doroslych dzieci męża i wnuczkę dla której lubię gotować bo wszystko jej smakuje i nie grymasi !

Odp: Poznajmy się

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Troche nas ostatnio przybylo,wiec postanowilam przypomniec ten watek,moze ktos bedzie chcial cos opowiedziec o sobie,a przy okazji moze znajdzie kogos ze swoich stron.Zapraszamy

Odp: Odp: Odp: Poznajmy się

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

ulcia21 napisał(a):

Mam 2 dzieci 30 i 27 lat 2 wnuczat 11 i 6 lat.Od urodzenia mieszkam w Warszawie.Mam meza prowadzimy sklep warzywniczy.Raczej maz prowadzi ja zajmuje sie papierkami i oczywiscie finansami.Lubie czytac,i oczywiscie zajmowac sie wnuczkami.

Ulcia to Ty z moich stron rodzinnych jestes

Tak Anulka,a w Legionoeie mam kolezanke tylko nie wiem na jakiej ulicy mieszka

Odp: Odp: Poznajmy się

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
ulcia21 napisał(a):

Mam 2 dzieci 30 i 27 lat 2 wnuczat 11 i 6 lat.Od urodzenia mieszkam w Warszawie.Mam meza prowadzimy sklep warzywniczy.Raczej maz prowadzi ja zajmuje sie papierkami i oczywiscie finansami.Lubie czytac,i oczywiscie zajmowac sie wnuczkami.

Ulcia to Ty z moich stron rodzinnych jestes

Odp: Poznajmy się

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Mam 2 dzieci 30 i 27 lat 2 wnuczat 11 i 6 lat.Od urodzenia mieszkam w Warszawie.Mam meza prowadzimy sklep warzywniczy.Raczej maz prowadzi ja zajmuje sie papierkami i oczywiscie finansami.Lubie czytac,i oczywiscie zajmowac sie wnuczkami.

Odpowiedz na/ edytuj Poznajmy się