Poznajmy się

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Poznajmy się

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
a oto nowsze
obrazek obrazek obrazek
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Poznajmy się

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
astra napisał(a):

Bahusie pochwal się biżuterią


Oto mój niewielki wycinek "twórczości"
obrazek
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Poznajmy się

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
zuzi napisał(a):

pusieczek2@wp.pl napisał(a):

Glumanda z całego zapraszam.Z krzykniemy się wszyscy i spotkamy w górach Jest fajny ośrodek http://zacisze.wysowa.pl/index.php?menu=4

Pięknie jest w Wysowej-mieszka tam ciocia mojego męża.(nie napisałam że mój mąż pochodzi z rodzinnej wioski mojego śp.taty). Cieszę się że tak chętnie opowiadacie o sobie-fajnie jest lepiej się poznać.Ja tak jak Querubinn jestem z zawodu krawcową-pracowałam w tym zawodzie 2 lata (teraz jak jest okazja to szyje w domu),póżniej pracowałam przy produkcji konserw mięsnych (nie jedno widziałam i dlatego nie kupuje konserw i gotowych dań w słoikach).Lubie gotować choć ostatnio to co ugotuje to zjadam ja i córka bo mąż jest za granicą.

Cześć no to witaj w klubie,ja też gotuję teraz tylko dla dzieci,bo mój mąż też przebywa za granicą.

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 sty 2009 08:59 przez Natala1210)

Odp: Odp: Poznajmy się

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
pusieczek2@wp.pl napisał(a):

Glumanda z całego zapraszam.Z krzykniemy się wszyscy i spotkamy w górach Jest fajny ośrodek http://zacisze.wysowa.pl/index.php?menu=4

Pięknie jest w Wysowej-mieszka tam ciocia mojego męża.(nie napisałam że mój mąż pochodzi z rodzinnej wioski mojego śp.taty). Cieszę się że tak chętnie opowiadacie o sobie-fajnie jest lepiej się poznać.Ja tak jak Querubinn jestem z zawodu krawcową-pracowałam w tym zawodzie 2 lata (teraz jak jest okazja to szyje w domu),póżniej pracowałam przy produkcji konserw mięsnych (nie jedno widziałam i dlatego nie kupuje konserw i gotowych dań w słoikach).Lubie gotować choć ostatnio to co ugotuje to zjadam ja i córka bo mąż jest za granicą.

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 sty 2009 08:46 przez zuzi)

Odp: Poznajmy się

Mam męża i 4 letniego synka.Mieszkam w małej kaszubskiej wsi 25 kilometrów od Gdyni.Z zawodu jestem ciastkarzem.Kilka lat pracowałam w zawodzie a obecnie zajmuje się domem.Kuchnia to moja pasja od zawsze.Lubie jak moi ludzie pałaszują ze smakiem to co im podaje.Kocham również moje Kaszuby i wszystko co nimi związane.W wolnym czasie pośpiewuje w zespole folkowym.I to na tyle.Pozdrawiam wszystkich.

Odp: Poznajmy się

pusieczek2@wp.pl
Glumanda z całego zapraszam.Z krzykniemy się wszyscy i spotkamy w górach Jest fajny ośrodek http://zacisze.wysowa.pl/index.php?menu=4

Odp: Poznajmy się

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Sliczne zdjecie
No to mamy szanse male spotkanie zrobic.. bo jak Ty sie na ten Slask wybierzesz..a reszta juz tam jest.. to sprawa jest 90% zalatwiona Moze i moja nisokosc wyladuje w PL?

Odp: Poznajmy się

Querubinn
  • Querubinn

  • Posty: 111
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Kurczaczek, wszyscy tutaj jak widzę pochodzą z południa polski , tylko ja jedna z północy. Jestem rodowitą Krzyżaczką, mam męża, 11 letnią córkę i psa Labradora. Podobnie jak pusieczek2 jestem z zawodu krawcową, jednak po 8 latach pracy w tym zawodzie podciągnęłam swoje wykształcenie nieco wyżej i podjęłam pracę w banku. Lubię gotować i eksperymentować a zwłaszcza przy wypiekach Co do pająków to chyba jak każda tutaj kobieta czuję do nich wstręt. Lubię podróże dalekie i bliskie (a w ferie zawitam na Śląsk ) Pozdrawiam Wszystkich ciepło
obrazek

Odp: Poznajmy się

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Bahusie pochwal się biżuterią

Odp: Poznajmy się

pusieczek2@wp.pl
mieszkam w Brzeszczach w sąsiedztwie Oświęcimia,mam męża dwoje dorosłych dzieci i wnuka.Pracowałam jako krawcowa,obecnie zajmuję się domem.Śledzę naszą stronkę i próbuje różnych przepisów,od siebie też coś do nich dodaje.Lubię przeróżne robótki ręczne,a najbardziej rozwiązywać krzyżówki , zbierać grzyby oraz letnie wypady do Pienin.Pająków ,mysz się nie boje ale węży takSłodycze średnio lubię,a cha lubię wymyślać różne dania,a mój staruszek pyta się czy to jest jadalne

Odpowiedz na/ edytuj Poznajmy się