Prace wiosenne

Obserwuj wątek

Odp: Prace wiosenne

mocsłodkości
Uwielbiam dłubanie w ziemi Zaczynają wychodzić kwiaty, które posadziłam na jesień i te które już lata rosły w ziemi Już nie mogę się doczekać kiedy posadzę mieczyki Uwielbiam te kwiaty.

Odp: Prace wiosenne

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Wiosna to taka pora roku, za którą tęskni się chyba notorycznie Nie ma chyba nic lepszego niż obserwowanie jak przyroda budzi się do życia. Jak pojawiają się pierwsze ptaki, kwiaty i owady. Nawet takie mało ciekawe zajęcie jak wyrywanie chwastów sprawia przyjemność. W zeszłym roku na jesień kupiłam z dziewczynkami sporo przeróżnych cebulek. Teraz czekamy co z nich wyrośnie ( w teorii wiadomo, ale ciekawość jest silniejsza ) Zawsze producent mógł się pomylić, alb ktoś źle popakował Niespodzianka zawsze mile widziana

Prace wiosenne

ciasteczka
Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać wiosennych prac w ogrodzie. Jak widzę za oknem słońce to już w kościach czuję, że ten piękny czas zbliża się wielkimi krokami. Potem sadzenie nowych odmian i obserwowanie wychodzących roślin. Jedyny minus to ślimaki, ale jakoś sobie z nimi poradzę Za czym Wy tęsknicie? Czego Wam przez czas zimowy brakowało?

Odpowiedz na/ edytuj Prace wiosenne