PRAKTYKI STUDENCKIE NA GOTUJMY.PL

Obserwuj wątek

Odp: PRAKTYKI STUDENCKIE NA GOTUJMY.PL

Anna555
  • Anna555

  • Posty: 27
  • Przepisy: 30
  • Artykuły: 0
Większość osób dodała tam przepisy, które umieścili wcześniej na gotujmy.pl. Za dużo się natworzyło tych portali kulinarnych i stały się mało atrakcyjne bo wszędzie są te same przepisy. Konkurs na uwielbiam.pl się skończy i oby wszyscy tu wrócili.

Odp: PRAKTYKI STUDENCKIE NA GOTUJMY.PL

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Odpowiem, choć nie powinnam ciągnąć dyskusji w wątku, który ma służyć praktykom - nie będę do nikogo linkować ani czegokolwiek reklamować - ale jak napisałam Uwielbiam ma swojego właściciela, my mamy z tym wspólnego jedynie to, że też uwielbiamy gotować więc mogę jedynie odpowiedzieć zgodnie z prawdą, co już zrobiłam. Pozdrawiam

Odp: PRAKTYKI STUDENCKIE NA GOTUJMY.PL

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
i agencja Infornext nie ma z nim nic wspólnego? zresztą, być może się mylę....być może....

Odp: PRAKTYKI STUDENCKIE NA GOTUJMY.PL

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
że też nic mi o tym nie wiadomo? Z tego co wiem, wspólnie zachęcamy do jednego konkursu, a Uwielbiam ma swojego własciciela i spostrzegawczy internauta na pewno wie kogo

Odp: Odp: PRAKTYKI STUDENCKIE NA GOTUJMY.PL

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Anno, i tak już chyba większość osób wstawia przepisy na uwielbiam.pl, które zostało kupione przez właściciela gotujmy.pl ...

Odp: PRAKTYKI STUDENCKIE NA GOTUJMY.PL

Anna555
  • Anna555

  • Posty: 27
  • Przepisy: 30
  • Artykuły: 0
Planujecie połączenie strony z Facebookiem? Widzę po innych stronach, że życie zamiast toczyć się na stronach i ich forach całkowicie przenosi się na Facebooka. Trochę mnie to martwi.

PRAKTYKI STUDENCKIE NA GOTUJMY.PL

Szukamy chętnych do odbycia praktyk studenckich lub stażu w redakcji gotujmy.pl. Praktyki mogą być zdalne (z dowolnego miejsca w Polsce pod warunkiem posiadania komputera z dobrym łączem internetowym i telefonu). Praktyki są bezpłatne, ale możliwa jest premia na zakończenie, jeśli współpraca się powiedzie, ew. propozycja dalszej, odpłatnej współpracy. Jest też szansa na załapanie się na dodatkowe płatne zlecenie, jeśli się trafi. Mile widziane osoby dobrze obeznane w facebooku, naszej klasie lub innych social mediach. Proszę się zgłaszać na zewnętrznego maila: gotujmy@infornext.pl

Odpowiedz na/ edytuj PRAKTYKI STUDENCKIE NA GOTUJMY.PL