Prezenty Mikołajkowe dla małych i dużych....POMOCY!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Prezenty Mikołajkowe dla małych i dużych....POMOCY!!!!

AlicjN
  • AlicjN

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja swojemu dziecku, które dzień przed mikołajkami ma urodziny kupiłam już prezent Taką zabawkę dostanie http://www.nerf.pl/ . Jest w takim wieku, że sądzę, że to będzie trafiony w jego gust prezent. Natomiast dla mojej siostry zamierzam kupić portfel ze skóry ekologicznej

Odp: Prezenty Mikołajkowe dla małych i dużych....POMOCY!!!!

magdusia
  • magdusia

  • Posty: 88
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Z tego co wiem to siostrze komórka została, nie wiem co z pozostałymi rzeczami wartościowymi...
W poniedziałek podpytam jedną o drugą itd, może coś ciekawego się dowiem.
A tak w ogóle to jedna z nich Ewa i od razu mamy zamiar imieniny obdzielić.
Myślałam o jakimś ładnym komplecie typu pióro i długopis, o torebce...sama nie wiem.
Może mój pomocnik z żoną coś wymyślą ale pewnie i tak podpytam. Chciałam symbolicznie kawa, czekolada, rózga i jakaś fajna filiżanka ale towarzystwo się uparło i cóż poradzić...Jest to problem, siostry fajne, bardzo je lubię, Panie sympatyczne - dzieci za nimi przepadają i jakoś chcemy im wynagrodzić starania.
Nie chcę żeby prezenty były któreś z kolei takie same a jednocześnie chciałabym żeby były funkcjonalne.

Odp: Odp: Odp: Prezenty Mikołajkowe dla małych i dużych....POMOCY!!!!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
ja też uważam, że jakieś albumy czy pięknie wydane książki byłyby dobrym prezentem...można podpytać o zainteresoawani (sztuka, rośliny, kulinaria...) i kupić coś z danego tematu

Odp: Odp: Prezenty Mikołajkowe dla małych i dużych....POMOCY!!!!

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
magdusia napisał(a):

A może zapytać wprost o czym Nasze Panie z przedszkola marzą?

Wiesz może,ja się nie znam lub może lepiej było zapytać,przynajmniej jeśli chodzi o osoby świeckie,bo o ile się orientuję reguła zakonna zabrania mieć osobistych rzeczy i mimo iż ładnie podziękują i w ogóle,nie będą mogły zatrzymać prezentów(chyba).Proponuję jakieś ładnie wydane albumy,z wpisami od dzieci na pierwszej stronie,ale to i tak pewnie coś zostanie,może jeszcze kwiaty.

Odp: Prezenty Mikołajkowe dla małych i dużych....POMOCY!!!!

magdusia
  • magdusia

  • Posty: 88
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
A może zapytać wprost o czym Nasze Panie z przedszkola marzą?

Prezenty Mikołajkowe dla małych i dużych....POMOCY!!!!

magdusia
  • magdusia

  • Posty: 88
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Witam Wszystkich,
trochę się nie odzywałam ale czytałam prawie na bieżąco.

Słuchajcie mam ogromny problem.
Moja młodsza córa uczęszcza do ochronki - przedszkola prowadzonego przez siostry zakonne. Dzisiaj było zebranie na temat paczek mikołajkowych no i tu problem.
Rodzice między sobą postanowili, że poskładamy się na prezenty dla pracujących, tzn. dwie siostry zakonne i dwie panie - wychowawczyni i kucharka.
Nikt nie podsunął pomysłu jakie to mają być prezenty, mamy na ten cel. ok. 700 zł na cztery osoby.
Może ktoś z Was podsunie mi jakiś pomysł na prezenty dla "przedszkolanek" - jestem w "trójce" rodziców i nie mam żadnego mądrego pomysłu. Dowiadywałam się co kupowali w poprzednich latach, były: pościele, ręczniki, zegarki, perfumy, jakieś tam serwisy, nawet komórka.
Swoją drogą uważam, że tak drogie prezenty to przesada i miałam ochotę na zakup jakiś drobiazgów no ale niestety zostałam przegłosowana...

Proszę o pomoc, ciekawe pomysły a jednocześnie może napiszecie jakie mieliście ciekawe pomysły na prezenty dla bliskich.
Wątek się przyda bo Mikołaja już za miesiąc...

Odpowiedz na/ edytuj Prezenty Mikołajkowe dla małych i dużych....POMOCY!!!!