Problem techniczny

Obserwuj wątek

Odp: Problem techniczny

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Tokijka, jeśli się przeniesiesz to daj proszę znać gdzie, bardzo lubię Twoje przepisy...
O to samo bym prosiła też inne panie (Pyza, Babciagramolka, Sarenka, Misia, Pani Tereska, i pewnie teraz o kimś zapomniałam)... super gotujecie, jesteście dla mnie inspiracją, wzorem i pomysłem co mam dziś ugotować

zmieniono 2 razy (ostatnio 02 paź 2009 11:01 przez mamqa)

Odp: Odp: Odp: Problem techniczny

"Kiedy kura mowi nie"

Odp: Odp: Problem techniczny

Babciagramolka napisał(a):

Witajcie
Może nie będzie tak źle . Prawdę mówiąc nie specjalnie mnie interesuje czy i kto na profilu zarabia - jak jest na tyle operatywny by to robić to chwała Mu za to . Mnie interesuje pobyt na stronie kulinarnej na której jest miłe atmosfera, ciekawi ludzie , gdzie walczy się z chamstwem , kradzieżą przepisów i zdjęć . Gdzie nie ma wariackiego wstawiania przepisów na ilość by wygrać kubek ( bez obrazy akurat tych kubków ) .Szukam strony gdzie przepisy są w logiczny sposób pogrupowane ( co tu jest prawie idealne ) , wyszukiwarka działa ( tu bym miała trochę zastrzeżeń ) , a moderatorzy reagują błyskawicznie ( tu tempo jest ok ) .
Jak zwykle wszędzie tam gdzie na stronie kulinarnej jest system oceniamia przepisów jest przy tym masę niezdrowej atmosfery - trudno .Byle moderatorzy pilnowali forum by nie dopuścic do pyskówek .
Brak mi możliwości edytowania własnych przepisów ( może moderatorzy przemyślą to ) .I tyle .

Ja nosze sie z zamiarem "przeniesienia" na inna strone.... zastanawiam sie nad Wielkim Zarciem. Dokladnie z tych powodow o jakich wspominasz.Mnie zalezy na wymianie informacji i pozyskiwaniu nowych umiejetnosci,najlepiej od ludzi sie na tym znajacych...Ta edycja by sie bardzo przydala bo to wlasnie swiadczy o profesjonalnosci kucharza ale tu nie chca aby zabierac przepisy wiec takiej opcji nie ma .Ostatnio zaczelam wiec lepsze zdjecia zakladac na forum tam moge je skasowac...

Odp: Problem techniczny

Babciagramolka
Witajcie
Może nie będzie tak źle . Prawdę mówiąc nie specjalnie mnie interesuje czy i kto na profilu zarabia - jak jest na tyle operatywny by to robić to chwała Mu za to . Mnie interesuje pobyt na stronie kulinarnej na której jest miłe atmosfera, ciekawi ludzie , gdzie walczy się z chamstwem , kradzieżą przepisów i zdjęć . Gdzie nie ma wariackiego wstawiania przepisów na ilość by wygrać kubek ( bez obrazy akurat tych kubków ) .Szukam strony gdzie przepisy są w logiczny sposób pogrupowane ( co tu jest prawie idealne ) , wyszukiwarka działa ( tu bym miała trochę zastrzeżeń ) , a moderatorzy reagują błyskawicznie ( tu tempo jest ok ) .
Jak zwykle wszędzie tam gdzie na stronie kulinarnej jest system oceniamia przepisów jest przy tym masę niezdrowej atmosfery - trudno .Byle moderatorzy pilnowali forum by nie dopuścic do pyskówek .
Brak mi możliwości edytowania własnych przepisów ( może moderatorzy przemyślą to ) .I tyle .

Odp: Problem techniczny

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Przykre jest to, że nowy właściciel rozesła maila do użytkowników a poprzedni nawet słowa do Nas nie napisał, że "słuchajcie, miło było, ale..." Myślę, że o tak poważnych zmianach powinniśmy się dowiedzieć wcześniej, teraz czuję się "zhandlowana"...

Odp: Odp: Problem techniczny

pinecha napisał(a):

witaj Buniu :-)
... przyszłość strony? ... dzisiaj zakłada się serwisy www z myślą szybkiego zhandlowania a, użytkowników to ma się w "głębokim poważaniu" ... ja się zastanawiam czy nie skasować profilu :-F

ja slyszalam ,ze profilu nie mozna skasowac bedzie taki tylko zombi bo nie bedziesz wchodzil juz sie na paru natknelam....

Odp: Problem techniczny

pinecha
  • pinecha

  • Posty: 10
  • Przepisy: 98
  • Artykuły: 0
witaj Buniu :-)
... przyszłość strony? ... dzisiaj zakłada się serwisy www z myślą szybkiego zhandlowania a, użytkowników to ma się w "głębokim poważaniu" ... ja się zastanawiam czy nie skasować profilu :-F

Problem techniczny

Babciagramolka
W zwiazku z tym ,że pojawiły sie chyba zmiany jesli chodzi o kierownictwo strony - mam pytanie jesli chodzi o moderatorów i problemy techniczne . Chciałam zgłosić na kontakt tak jak uprzednio problem ( wstawiłam po raz drugi ten sam przepis ) - ale widzę ,ze cos sie pozmieniało. Moze by tak ktoś z osób odpowiedzialnych za strone wyjasnił nam co nie co .Prosze w imieniu użytkowników o odpowiedzi na pytania o przyszłośc strony - plany, zamiary i to jakie jest w tym nasze miejsce ?

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 paź 2009 07:46 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Problem techniczny