Problem z drugim śniadaniem

Obserwuj wątek

Odp: Problem z drugim śniadaniem

krzys66
  • krzys66

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Serki to przepyszna przekąska . Ja osobiście dałbym ciut więcej ketchupu Taki projekt jest fantastyczny ponieważ można poznać nowe produkty , tak naprawdę dzięki temu wiele osób z naszego grona po spróbowaniu zaczęło kupować przekąski serowe Cheese Snack

Odp: Problem z drugim śniadaniem

edstree
  • edstree

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam
ostatnio testowałam nowy produkt firmy Zott serowe przekąski,dostępne w dwóch smakach; orginalnym serowym i keczupowym. obie wersje doskonale smakują samodzielnie ,ale dają również wiele możliwości urozmaicenia naszych dań nutą posmaku sera mozarella.
taką pałeczkę serową można rozdzielić na pasemka i wpleść do kanapki na drugie śniadanie naszym dzieciom-a praktycznie pasują do wszystkich wariantów kanapek/ z jajkiem,szczypiorkiem,wędliną, pomidorkiem itp/ i zdecydowanie poprawiają ich wartość odżywczą i oczywiście smakową,więc ..polecam jest pysznie,jest zdrowo, jest zachęcająco...
#ZottCheeseSnack

Odp: Odp: Problem z drugim śniadaniem

edstree
  • edstree

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
edstree napisał(a):

Witam. moi chłopcy pałaszują chętnie serowe przekąski,ale żeby nie stały się zbyt monotonne przygotowuję im czasami sałatkę z pokrojonych cheese snacków,pokrojonych małych pomidorów koktajlowych,sałatki pekińskiej lub lodowej ,papryki kolorowej...chętnie się nimi zajadają..polecam #ZottCheeseSnack

Odp: Problem z drugim śniadaniem

edstree
  • edstree

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam. moi chłopcy pałaszują chętnie serowe przekąski,ale żeby nie stały się zbyt monotonne przygotowuję im czasami sałatkę z pokrojonych cheese snacków,pokrojonych małych pomidorów koktajlowych,sałatki pekińskiej lub lodowej ,papryki kolorowej...chętnie się nimi zajadają..polecam #ZottCheeseSnack

Odp: Problem z drugim śniadaniem

pysznapycha
Pewnie, takie jedzenie jest raczej niezdrowe

Problem z drugim śniadaniem

mkdoradzi
  • mkdoradzi

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam was serdecznie mam problem z moim synem, ponieważ chodzi do szkoły a praktycznie nic tam nie je. Nie wiem już co mam wymyślać aby zachęcić go do zjedzenia czegoś. Ostatnio wymyśliłem serowe przekąski Cheese Snack o smaku sera mozzarella zasmakowały mu, ale przecież nie będę go karmił tylko tym macie jakieś ciekawe sposoby i propozycje ?

Odpowiedz na/ edytuj Problem z drugim śniadaniem