Problem z wyborem lodówki

Obserwuj wątek

Odp: Problem z wyborem lodówki

eKuchnia_com
Najważniejsze,że zakup okazał się strzałem w 10 i oby tak dalej. daj znać za jakiś czas jak sprawuj się nowa lodówka

Odp: Problem z wyborem lodówki

Eizzy
  • Eizzy

  • Posty: 23
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak dla mnie liczy się oszczędność energii, cichość pracy i wygoda. Teraz można kupić naprawdę fajny sprzęt z funkcjami typu System No Frost (nie ma potrzeby rozmrażanai lodówki), powłoka antybakteryjna (hamująca rozwój pleśni, przez co produkty dłużej zostają świeże) albo alarm otwartych drzi.

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/sprzet-agd/wolnostojaca-czy-do-zabudowy-480.html

Odp: Odp: Problem z wyborem lodówki

margareth
  • margareth

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Może kiedyś jak zmienię mieszkanie na dom zdecyduję się na taką dużą. A na razie cieszę się z mojego zakupu.

Odp: Problem z wyborem lodówki

eKuchnia_com
Ja polecam taką typu side by side,szczególnie jeżeli masz dużą kuchnię,wtedy skutecznie zapełni też pustą przestrzeń i da poczucie komfortu,,luksusu. Można kupić ją juz za około 2,5 tyś zł.

Odp: Problem z wyborem lodówki

Aż taka duża nie jest może tutaj potrzebna,ale do kwoty 1500zł znajdziesz z zamrażarką,powiedzmy Electroluxa lub Indesit. teraz w sklepach internetowych jest kilka bardzo fajnych promocji.

Odp: Problem z wyborem lodówki

MP3-ka
  • MP3-ka

  • Posty: 45
  • Przepisy: 266
  • Artykuły: 0
ja jakbym miała kupować nową lodówkę,. i może miałabym większą kuchnię... to kupiłabym taką czterodrzwiową - oczywiście chodzi mi o sam jej wygląd góra to lodówka, dolne drzwi - zamrażarka

Odp: Problem z wyborem lodówki

margareth
  • margareth

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja tez ostatecznie postawiłam na Whirlpoola, jak na razie jestem z niej bardzo zadowolona, cicha, oszczędna no i dobrze wszystko chłodzi.

Odp: Problem z wyborem lodówki

GoldenFruit_pl
Nie jest to dużo,powiedziałabym że raczej standard i na pewno nie będzie przeszkadzać w nocy.A ile za nią dała? Bo nową i dobrą lodówkę można kupić już za około 1200zł.

Odp: Problem z wyborem lodówki

bajaderka28
Koleżanka kupiła lodówkę Whirpoola jakoś ze trzy miesiące temu. W opisie było, że poziom hałasu jaki emituje to 39dB. Czy to waszym zdaniem dużo czy normalnie? Lodówka fajna i dość duża.

Odp: Problem z wyborem lodówki

margareth
  • margareth

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To jednak nie dla mnie - mam aneks kuchenny, a śpię przy otwartych drzwiach do sypialni. Nie chciałabym, by budziło mnie trzeszczenie. Z tego co się zorientowałam, teraz są produkowane lodówki z tak zaawansowanymi systemami, że wilgoć jest wysoka, ale nie ma szronu. Także nie musi to być no-frost.

Odpowiedz na/ edytuj Problem z wyborem lodówki