Problem z wyborem lodówki

Obserwuj wątek

Odp: Problem z wyborem lodówki

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Jedzenie raczej nie będzie wysychać. Mam już taką lodówkę bez rozmrażania od wielu lat. Najpierw miałam trochę starszy model Hotpoint i była niezawodna. Ponownie zaufałam tej firmie i ogólnie jestem zadowolona, chociaż ten starszy model nie trzeszczał. Jeśli chodzi o wysuszanie, to trzeba uważać, aby właściwie pakować zamrażaną żywność w woreczki, bo może wysychać. W lodówce nic takiego się nie dzieje. Niemal przez cały czas mam nastawioną funkcję Care - tak na średniaka jeśli chodzi o siłę chłodzenia i raczej mogę potwierdzić, że zgodnie z zapewnieniami producenta jest oszczędna. Jedynie przy wysokich upałach zwiększam moc. Jedynym minusem nowoczesnych lodówek z funkcją no-defrost jest to, że czasami trzeszczą. Jeśli ma się sypialnię obok kuchni, to wszystko niestety słychać i może to być nieco irytujące. Starsze generacje lodówek były jednak solidniejsze. Ale takie mamy czasy, zalewają nas tanie części z Chin i na to się godzimy.

Odp: Problem z wyborem lodówki

margareth
  • margareth

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A warto kupić z funkcją No-frost? Trochę się boję, ze jedzenie będzie wysychać, a zależy mi na tym, by długo pozostawało świeże.

Odp: Problem z wyborem lodówki

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Duuuzy zamrazalnik i energooszczedna. Reszta to juz tylko kwestie wygladu i wysokosci no i koszta

Problem z wyborem lodówki

margareth
  • margareth

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Muszę kupić lodówkę,niestety zupełnie się nie znam i nie wiem na co zwracać uwagę. Coś doradzicie?

Odpowiedz na/ edytuj Problem z wyborem lodówki