Propozycja odnośnie galerii

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Propozycja odnośnie galerii

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
luna19 napisał(a):

a ja mysle ze skoro pod kazdym przepisem jest przejscie "do forum" to kazdy moze sie tam wykazywać .. i swoje propozycje oraz zdjęcia dodawać ..

Tez racjia,patrzac z 2 strony,to na przepisie danej osoby zrobil by sie balagan,gdyby bylo wiecej zdjec.

Odp: Propozycja odnośnie galerii

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
a ja mysle ze skoro pod kazdym przepisem jest przejscie "do forum" to kazdy moze sie tam wykazywać .. i swoje propozycje oraz zdjęcia dodawać ..

Odp: Propozycja odnośnie galerii

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
SUper pomysl ;D Ja ostatnio jak zrobilam pycha sernik Luny,to w poscie napisalam,bo napawde dobry ! ;-))))

Propozycja odnośnie galerii

k.tyczynski
Witam forumowiczów
Mam taką propozycję, ażeby dodać jedną galerię na portalu. Chodzi mi o to, żeby przy każdym przepisie umieszczonym przez innych użytkowników była dodatkowa opcja "dodaj własne zdjęcie". Wtedy moglibyśmy prezentować własne interpretacje danej potrawy, a inni użytkownicy mogliby oceniać te zdjęcia. Pod zdjęciem głównym byłaby opcja Zobacz galerie lub podobna, a pod nią wstaw własne... Co o tym sadzicie? Za takie zdjęcie można by dostać określoną przez administrację liczbę punktów. Ciekawe jakby się to sprawdziło? Zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam

P.S. Oczywiście zdjęcia musiałyby być akceptowane przez moderatora

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 lis 2010 21:24 przez k.tyczynski)

Odpowiedz na/ edytuj Propozycja odnośnie galerii