Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Anouska napisał(a):

Dziecinada to zachowanie wiekszosci uzytkownikow tego portalu, dodajecie przepisy ktore kopiujecie niewiadomo skad, nie wyprobowujac ich nigdy, tylko po to zeby miec punkty. Az tak Wam zalezy na jakims badziewnym kubeczku zanizacie punktacje innym (jak np. Sarenki) tylko z zazdrosci. To jest zalosne! Nie wspominajac juz o bandzie hakerow ktora tu grasuje, nie bede pisac nickami, ci co maja wiedziec o kogo chodzi to wiedza. Podsumowujac mam w glebokim powazaniu taka strone, ktora powinna sluzyc wzajemnej wymianie przepisow i porad, a sluzy tylko wzajemnym obrazaniu sie, na szczescie jest grupa ludzi ktora stad odchodzi bo widzi ta oblude jaka tu panuje. Zegnam was belzebuby

Sorry,ale te belzebuby tak mnie rozbawily,ze nie moge przestac sie smiac od 5 min.

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Kubeczki nie takie znów badziewne, "belzebuby" - mam nadzieje, że nie do mnie
No cóż, każdy ma prawo napisać co uważa - demokracja.
O co my tak bardzo walczyliśmy?!

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Dziecinada to zachowanie wiekszosci uzytkownikow tego portalu, dodajecie przepisy ktore kopiujecie niewiadomo skad, nie wyprobowujac ich nigdy, tylko po to zeby miec punkty. Az tak Wam zalezy na jakims badziewnym kubeczku zanizacie punktacje innym (jak np. Sarenki) tylko z zazdrosci. To jest zalosne! Nie wspominajac juz o bandzie hakerow ktora tu grasuje, nie bede pisac nickami, ci co maja wiedziec o kogo chodzi to wiedza. Podsumowujac mam w glebokim powazaniu taka strone, ktora powinna sluzyc wzajemnej wymianie przepisow i porad, a sluzy tylko wzajemnym obrazaniu sie, na szczescie jest grupa ludzi ktora stad odchodzi bo widzi ta oblude jaka tu panuje. Zegnam was belzebuby

Odp: Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Bahus napisał(a):

Ale wtedy hgg też nie znajdzie

Tym samym podpowiadacie jak można kopiować

Nie wiem, skad Babus - Bahusie? - ma te informacje, ale raczej nie traktowalbym ich jako podpowiedzi, bo bedzie nieskuteczna.

Odp: Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

Bahus napisał(a):

Wystarczy wpisać w google tytuł przepisu a wyświetlą się adresy stron na których ten przepis jest zamieszczony....nic prostszego.

Tylko jest jeden problem,przepis moze byc ten sam,ale nazwa nie musi.

Bahus odrobine uproscil.
Oczywiscie szukamy podczas moderacji charakterystycznych fraz nie tylko z tytulu, ale rowniez z innych czesci przepisu.

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Wiecie mam dosc.Wydawalo mi sie ,ze to jest zabawa ale pomylilam sie.Sa inne strony.Tu sie ludzi poniza i obraza.Sa osoby,ktorym wydaje sie,ze zjadly wszystkie rozumy i sa BOGAMI.ja nie pozwole sobie na to.Zegnam Was i pozdrawiam.

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

jovi
  • jovi

  • Posty: 135
  • Przepisy: 436
  • Artykuły: 0
Ja też zanim dodam przepis staram się przeszukać portal, ale nie wiem czy zawsze skuteczność będzie 100% bo ciężko jest przeglądać tyle przepisów

Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Ale wtedy hgg też nie znajdzie

To nie chodzi o to czy ktos znajdzie czy nie,ale o moja ambicje,teraz na naszym portalu to wpisuje kilka skladnikow z mojego przepisu,a potem sie przekopuje przez to co mi wyskoczy,bo mysle ze nie ma sensu dodawac kilku takich samych czy podobnych przepisow,nawet jesli maja inna nazwe.

Odp: Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

ulcia21 napisał(a):

prawda,za duzo nieporozumien...Ja rowniez dostalam wiadomosc,ze skopiowalam
przepis sprawdzilam ,rzeczywiscie byl taki sam.Po prostu ktos byl szybszy odemnie.I trudno nie zrobilam tego umyslnie,ale zle sie poczulam.Moja wina moglam sprawdzic czy podobny przepis jest zamieszczony..
Ale mam czyste sumienie bo nic nie kopiowalam.


Co znaczy "był szybszy"? Wymyślił słowo w słowo to co i Ty potem wymyśliłaś? Czy skopiował wcześniej z innego źródła to samo. Pierwszą ewentualność ze względu na znikome prawdopodobieństwo, należy odrzucić. Pozostaje tylko jedna możliwość KOPIOWANIE. Nie da się ukryć...jednak skopiowałaś i sumienia czystego niestety nie masz...

Zle mnie zrozumiales.Przepisy nie byly takie same slowo w slowo.Byl szybszy mialam na mysli,ze pierwszy wstawil przepis.Tylko ja wiem, ze nie kopiowalam,a co mysla inni to ich sprawa.Logicznie myslac jak bym kopiowala to napewno nic bym o tym nie pisala bo po co robic z siebie idiotke.PROSTE.

Odp: Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

teresa.rembiesa
Bahus napisał(a):

Powiedziała baba babie (to żart)

a chłop to usłyszał

Odpowiedz na/ edytuj Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?