Przebrać kaszę?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Przebrać kaszę?

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
W kaszy już bardzo długo nie spotkałam kamyczków, lecz groch do tej pory przebieram, bo jednak zdarzają się. A to bardzo niemiłe uczucie, jak trafi się na ząb taki twardziel ! Brrrrr

Odp: Przebrać kaszę?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Mnie tez nie trafiają sie od lat.. kupowalam i w sklepach i u sprzedawcow na targu...
Kiedys pamietam jak bylam mała to czesto trzeba bylo przebierac.. ) wiec bylam kopciuszkiem i to bez gadania

zmieniono 1 raz (ostatnio 15 gru 2010 19:40 przez luna19)

Odp: Przebrać kaszę?

Babciagramolka
A ja od lat nie trafiłam na kaszę z kamyczkami. Kiedyś tak i owszem zdażało się - wyjmowałam kamyczki w czasie płukania kaszy ale teraz nie mam tego problemu .Używam dużo kasz i to wielu rodzajów - a kamyczków zero .

Odp: Odp: Przebrać kaszę?

malec
  • malec

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
albo znów zmienić producenta...? buu

Odp: Przebrać kaszę?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
niestety.. jak są kamyczki to trzeba sie zamienić w kopciuszka

Odp: Przebrać kaszę?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Nie ma innego, niż ten, który Ci się nie podoba.Przebieram ziarnko po ziarnku.

Przebrać kaszę?

malec
  • malec

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Macie jakis sposób by pozbyć sie kamyczków z kaszy? Jak przebieracie kasze? tym zaleceniem zaczyna sie prawie kazdy przepis na potrawy z kasz. Nie nęci mnie jednak zbytnio rola kopciuszka - ziarnko po ziarnku...
Trafiłam wreszcie na pyszną kaszę gryczaną, właściwie uprażoną, o smaku niebiańsko gryczanym, niestety-pełno w niej kamyczków. Jaka na nie porada?.W wodzie ida na dno, tak samo jak ziarnka kaszy. O mało zębów nie połamałam. Macie jakieś sposoby?

Odpowiedz na/ edytuj Przebrać kaszę?