Przepis na kolacje!

Obserwuj wątek

Odp: Przepis na kolacje!

dzuta1901
  • dzuta1901

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
witam wszystkich!
chcę zrobić dla moich rodziców uroczystą kolację i nie wiem co moge dla nich przygotować... dradzicie mi cos?

Odp: Odp: Przepis na kolacje!

Ann
  • Ann

  • Posty: 93
  • Przepisy: 26
  • Artykuły: 0
Marek napisał(a):

Na oleju smazyc cebule (my lubimy, wiec daje jej duzo) W polowie smazenia dodac cienko pokrojone plasterki ziemniakow i utarta machewke ( na duzych dziurkach tarki). Smazyc na malutkim ogniu az ziemniaczki beda miekkie. Pod koniec smazenia dodac pokrojona w paseczki kielbase krakowska (ja dodaje sucha) i bardzo obficie posypac tymiankiem. Dusic jeszcze ze 2 min. Podaje to z zielona salata i rzodkiewkami polane sosem jogurtowo-koperkowym. Lampka wina czerwonego bedzie dopelnieniem. Nie zaponijcie patrzec sobie w oczy jak juz jesc bedziecie Udanej kolacji
Smacznego


Mmmm... takie przepisy lubię. Do spróbowania

Odp: Przepis na kolacje!

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
yola, zgadzam sie

Odp: Odp: Przepis na kolacje!

darek112 napisał(a):


Odp: Przepis na kolacje!

darek112
  • darek112

  • Posty: 131
  • Przepisy: 172
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Przepis na kolacje!

Dutkiewicz
Ja bym tam kupił z 1kg jedzenia na wagę z STP, do tego bułgarską Sofie i tez by się udało 'spotkanie'

Odp: Przepis na kolacje!

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
"nie zapomnijcie sobie patrzec w oczy" - hehe ... ale ze niby rodzicom?

Odp: Przepis na kolacje!

jarek-energy
no , dobre

Odp: Przepis na kolacje!

Marek
  • Marek

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Na oleju smazyc cebule (my lubimy, wiec daje jej duzo) W polowie smazenia dodac cienko pokrojone plasterki ziemniakow i utarta machewke ( na duzych dziurkach tarki). Smazyc na malutkim ogniu az ziemniaczki beda miekkie. Pod koniec smazenia dodac pokrojona w paseczki kielbase krakowska (ja dodaje sucha) i bardzo obficie posypac tymiankiem. Dusic jeszcze ze 2 min. Podaje to z zielona salata i rzodkiewkami polane sosem jogurtowo-koperkowym. Lampka wina czerwonego bedzie dopelnieniem. Nie zaponijcie patrzec sobie w oczy jak juz jesc bedziecie Udanej kolacji
Smacznego

Przepis na kolacje!

kowal205
  • kowal205

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Siemanko mam problem,, chcial bym zrobic rodzicom kolacje po zebraniu ale nie wiem co na nia przygotowac...Co radzicie-Pomocy... Przepis kulinarny

zmieniono 1 raz (ostatnio 30 sty 2009 19:16 przez dobry)

Odpowiedz na/ edytuj Przepis na kolacje!