Przepisy,których nie ma

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Przepisy,których nie ma

Drogie Panie, spieszę donieść, że przepisy zniknięte czekają trochę dłużej na wyjaśnienie. Ponieważ jedna osoba nie dałaby sobie rady z moderowaniem przepisów, dodajecie ich ponad tysiąc tygodniowo, a wszystkie musimy sprawdzić pod kątem kopiowania - pracują nowe osoby, w weekendy ostatnio pracuje młoda studentka o dźwięcznym nicku kaszmir - pozdrawiam!. Jak znajdzie kopię, to zawiesza przepis. Ja je potem wyjaśniam w trybie dziennym, czyli od poniedziałku. Mam nadzieję, że jesteście w stanie zaakceptować takie rozwiązanie, bo dzięki niemu globalna płynność dodawania przepisów znacznie się poprawiła. Myślę, że z tymi tymczasowymi banami też dojdziemy do ładu, może wymyślę jakiś sposób, chociażby powiadamiania was z automatu o tym, że przepis czeka na wyjaśnienie.
miłej niedzieli,
tit

Odp: Przepisy,których nie ma

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Ja całość wpisałam jeszcze raz

Odp: Przepisy,których nie ma

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
mój do tej pory się nie odnalazł

Odp: Przepisy,których nie ma

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
wszystko jest już ok,przynajmniej jak chodzi o przepisy

Odp: Przepisy,których nie ma

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
A.B. napisał(a):

Zdarzyło się wam,że zniknął wam przepis oczekujący na akceptację?Napisałam do Tit,może czegoś się dowiem,chyba nawet jak przepis nie zostanie zatwierdzony,to powinien być podany powód,co jest z nim nie tak.


Ostatnio dodawałam 3 razy ten sam przepis,dopiero za 3 razem się dodał.

Odp: Przepisy,których nie ma

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
mi tak samo jeden zaginął czekał na akceptację i zniknął

Odp: Przepisy,których nie ma

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Mnie tez sie to zdarzylo, ale tylko raz. Przepis zostal zatwierdzony i czekal na akceptacje, a nastepnego poranka... zniknal.

Odp: Odp: Przepisy,których nie ma

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Pyza napisał(a):

Tak, zdarzyło mi się to dwa razy. Wstawiłam przepis wieczorem a rano po nim ani śladu! Za pierwszym razem myślałam, że może ze mną coś nie tak, ale za drugim...? Ponieważ oba te przepisy wstawiłam też wcześniej na inny portal więc pomyślałam, że może moderatorzy mają jakieś wątpliowści co do autorstwa i czekałam na zapytanie albo komentarz, nic takiego nie było. Wstawiłam więc przepisy ponownie, następnego dnia z samego rana i zaakceptowano je.

o i ja mam identycznie

Odp: Odp: Przepisy,których nie ma

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
może i tak być...

Odp: Przepisy,których nie ma

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Niestety mam ten sam problem.Trochę to zniechęca.

Odpowiedz na/ edytuj Przepisy,których nie ma