Przepisy wypróbowane i polecane

Obserwuj wątek

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

justynaplm
Ja polecam przepis na pyszne kapuśniaczki u mnie znikają ze stołu natychmiast ( usunięte przez moderatora)

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

COOK Magazine
Najlepszy przepis na wiosenną pizzę domową!
Dziś proponujemy Wam wyjątkową wersję - PIZZĘ Z PESTO, SZPINAKIEM I GRANATEM.
http://cookmagazine.pl/pizza-z-pesto-szpinakiem-i-granatem/
obrazek

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

Carmenwkuchni
A ja niedawno odkryłam super przepisy na słodkie zamienniki sklepowych produktów! Z dodatkiem kakao - domowa nutella i ciastka z fasolą!
ZAPRASZAM :-D
http://carmenwkuchni.blox.pl/2016/03/KAKAOwo-i-zdrowo.html

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

Myszkaaa
  • Myszkaaa

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moim ostatnim odkryciem jest jogurt Almighurt mak z marcepanem. Pewnie nie jest tak zdrowy jak jogurt naturalny ale smak jest przepyszny. Są również inne warianty ale ten naprawdę przypadł mojej rodzinie do gustu. Polecam, zupełnie inny smak jogurtu niż wszystkie do tej pory.

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

Myszkaaa
  • Myszkaaa

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przepis wypróbowany i zdecydowanie polecany to risotto.
Kroimy cebulę w kostkę i podsmażamy na odrobinie oliwy, do tego dodajemy ryż arborio (w zależności ile mamy dziubków do nakarmienia ) jakieś 30 sekund mieszamy, do ryżu wlewamy ok 50 -70 ml wina białego. Czekamy aż ryż wchłonie wino. Następnie dolewamy po chochli wcześniej przygotowanego bulionu warzywnego. Chochla, ryż wchłonie, itd. aż do momentu aż ryż będzie miękki ale nie rozgotowany. Całość powinna podwoić swoją objętość. Na koniec trzemy parmezan i mieszamy aż się rozpuści. Gotowe

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

edstree
  • edstree

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam
ostatnio testowałam nowy produkt firmy Zott serowe przekąski,dostępne w dwóch smakach; orginalnym serowym i keczupowym. obie wersje doskonale smakują samodzielnie ,ale dają również wiele możliwości urozmaicenia naszych dań nutą posmaku sera mozarella.
taką pałeczkę serową można rozdzielić na pasemka i wpleść do kanapki na drugie śniadanie naszym dzieciom-a praktycznie pasują do wszystkich wariantów kanapek/ z jajkiem,szczypiorkiem,wędliną, pomidorkiem itp/ i zdecydowanie poprawiają ich wartość odżywczą i oczywiście smakową,więc ..polecam jest pysznie,jest zdrowo, jest zachęcająco...
#ZottCheeseSnack

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

niekochana_ona
Moim ostatnim przepisowym odkryciem jest masełko Finuuu. Jest pyszne nie tylko do kanapek, ale również do smażenie i pieczenia. A do tego dużo zdrowsze od margaryny i masła! Gorąco polecam przetestować

Odp: Odp: Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

KuchcikoweLove
zapraszam na www.kuchcikowelove.blogspot.com tam mój autorski przepis na omlet z fetą i oliwkami

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

Agnieszka Redzik
Szukam przepisu na ciasto Monte mleczna kanapka. Kupuję i wprost uwielbiam ale potrzebuję mieć coś dla córki Alergiczki, ze składników naturalnego pochodzenia. Ruszcie proszę głowkami i zróbcie mi coś równie pysznego.

Odp: Przepisy wypróbowane i polecane

alexx
  • alexx

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mi się marzy przygotowanie zupy rybnej

Odpowiedz na/ edytuj Przepisy wypróbowane i polecane