Przepisy z ziemniakami przeznaczone dla dzieci

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Przepisy z ziemniakami przeznaczone dla dzieci

moni90
  • moni90

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Niemamnicka napisał(a):

Moje dzieciaki uwielbiają placki ziemniaczane z cukrem niestety. Czasem zjedza placki ziemniaczane z kiełbasą, ale muszą mieć dzień Jeśli chodzi o ziemniaczane paluszki, proszę o to przepis
http://przepisy.ancymonki.pl/ziemniaczane-paluszki/


Bardzo Ci dziękuje za pomoc, ziemniaczane placki ostatnio robiłam ale paluszki ziemniaczane na pewno będe próbować na dniach! Dzięki za stronkę, tam są przerożne pomysły na dania dla dzieci - przyda mi się

Odp: Przepisy z ziemniakami przeznaczone dla dzieci

Niemamnicka
Moje dzieciaki uwielbiają placki ziemniaczane z cukrem niestety. Czasem zjedza placki ziemniaczane z kiełbasą, ale muszą mieć dzień Jeśli chodzi o ziemniaczane paluszki, proszę o to przepis
http://przepisy.ancymonki.pl/ziemniaczane-paluszki/

Odp: Odp: Przepisy z ziemniakami przeznaczone dla dzieci

moni90
  • moni90

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Juuna napisał(a):

Nie znam dzieciaka, który by nie przepadał za plackami ziemniaczanymi, moje akurat uwielbiają takie w cienkim cieście, nigdy za to nie słyszałam o zapiekankach z ziemniaków, albo też wiele osób ostatnio mówi o paluszkach ziemniaczanych, może chodzi o takie w mundurkach, też mam wiele pytań do przepisów do takich dań.


Możesz mi podać przepis na to cienkie ciasto?
Paluszki ziemniaczane? Pierwsze slysze, chyba ze chodzi o placuszki.

Odp: Przepisy z ziemniakami przeznaczone dla dzieci

jasminowa92
liczylam, że znajdę kogoś kto ugości mnie konkretnym przepisem, ale nie trace nadziei, poniewaz ostatnio jak przyrzadzalam jedno danie to musialam ... ehh wywalic do kosza

Odp: Przepisy z ziemniakami przeznaczone dla dzieci

Juuna
  • Juuna

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie znam dzieciaka, który by nie przepadał za plackami ziemniaczanymi, moje akurat uwielbiają takie w cienkim cieście, nigdy za to nie słyszałam o zapiekankach z ziemniaków, albo też wiele osób ostatnio mówi o paluszkach ziemniaczanych, może chodzi o takie w mundurkach, też mam wiele pytań do przepisów do takich dań.

Przepisy z ziemniakami przeznaczone dla dzieci

moni90
  • moni90

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czy wasze pociechy lubią jeść placki ziemniaczane lub inne dania, gdzie główną rolę odgrywają ziemniaki?
Może podzielicie się pomysłami i polecicie co jeszcze można przyrządzić w domu.
Frytki i zapiekanki z ziemniaków również już przetestowane.

Odpowiedz na/ edytuj Przepisy z ziemniakami przeznaczone dla dzieci