Przepraszam i ...

Obserwuj wątek

Odp: Przepraszam i ...

Jeszcze trochę i wszystkie posty z tego wątka wyparują, a szkoda ... fajne popisy elokwencji i kultury były.
WĄTEK TEN ZAŁOŻYŁEM DAWNIEJ NIECO< KTO TU MANIPULUJE

Mam nadzieję, że TA moja prośba zostanie wyjaśniona.

Przypomina ten styl bardzo mocno cenzurę komunistyczną.
Esunięto nieewybredne posty z miłymi tekstami stanowiącymi dowód niewybrednych ataków Pana B i sp-ki.
Jakoś za mojego poprzedniego pobytu nie zastosowano tego, a wręcz przeciwnie rozdmuchano (na podstawie korespondencji na P.W.) stwiając bzdurny zarzut i doprowadzono do zbanowania.
Prawdopodobnie jest to wyraźna
prowokacja
do kolejnego zbanowania mnie, postawienia kolejnego zarzutu, że jestem "taki owaki"i awanturnik

zmieniono 1 raz (ostatnio 09 gru 2009 20:49 przez Kazik45)

Odp: Przepraszam i ...

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
wiele osób na tym portalu tak powinno zrobić

Odp: Odp: Przepraszam i ...

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74


zmieniono 1 raz (ostatnio 09 gru 2009 20:40 przez Pyza)

Odp: Przepraszam i ...

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Brawo Kaziu,ja co prawda nigdy nie uslyszalam od Ciebie zlego slowa,ale popieram taka cywilna odwage,czasem warto schowac dume do kieszeni i wyciagnac reke na zgode,a i nadchodzacy swiateczny okres bardzo sprzyja takim ladnym gestom.

Przepraszam i ...

Wątek ten powstał w moich myślach dość dawno. Tylko obawa przed brakiem zrozumienia był mi hamulcem, obawa przed komentarzami w niewybrednym stylu. Co wzięło górę, nie wiem, ja po prostu nie wiem i nie wnikam, tylko uważam że to WAM się należy ode mnie. Reszta juz nie zależy ode mnie.

Przepraszam WSZYSTKICH , których skrzywdziłem słowami na forum, którym sprawiłem przykrość zbytnią szczerością, którzy poczuli się poniżani przeze mnie, WSZYSTKICH, których cokolwiek zabolało z mojego powodu.
Kazik

Odpowiedz na/ edytuj Przepraszam i ...