przetwory - jakie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: przetwory - jakie

Olkaxx
  • Olkaxx

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Papryka pieczona marynowana - pychotka ! ( usunięte przez moderatora)

Odp: Odp: przetwory - jakie

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
barbarka-sl napisał(a):

tez tak mysle tym bardziej ze nie robie tego z przymusu ale z czystej przyjemnościmsewka dziękuje za miłe słowo

Słowo szczere, a że miłe to i mi przyjemnie.Pozdrawiam i tak trzymaj!

Odp: przetwory - jakie

barbarka-sl
tez tak mysle tym bardziej ze nie robie tego z przymusu ale z czystej przyjemnościmsewka dziękuje za miłe słowo

Odp: Odp: przetwory - jakie

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
barbarka-sl napisał(a):

hej wtrące sie co nie coja tez uwielbiam robic przetwory(mimo wieku22na nadmiar czau tez nie nazekam bi mam malebo synka ale udaje mi sie wygospodarowac chwile,w tym roku robilam dzemy z wisni i truskawek,ogóry kiszone,marynowane,w musztarszie,salatke z papryki,ogórkuw,cebuli i czosnku, i oczywiscie grzybki marynowane.szykuje sie jeszcze na papryczke i ogóry z chili,acha i powidelka sliwkowe bo u tesciowej urodzaj na sliweczkipozdrawiam wszystkich

Ja urodziłam córkę mając lat 21 i też zajmowałam się kuchnią bardziej niż moje rówieśniczki.Kilka lat później uczyłam je jak się gotuje najprostszą zupę, hi, hi.
Myślę że dla dziecka dobrze jest gdy ma młodą mamusię i w dodatku bardzo zaradną .

Odp: przetwory - jakie

barbarka-sl
hej wtrące sie co nie coja tez uwielbiam robic przetwory(mimo wieku22na nadmiar czau tez nie nazekam bi mam malebo synka ale udaje mi sie wygospodarowac chwile,w tym roku robilam dzemy z wisni i truskawek,ogóry kiszone,marynowane,w musztarszie,salatke z papryki,ogórkuw,cebuli i czosnku, i oczywiscie grzybki marynowane.szykuje sie jeszcze na papryczke i ogóry z chili,acha i powidelka sliwkowe bo u tesciowej urodzaj na sliweczkipozdrawiam wszystkich

Odp: przetwory - jakie

malymarek
  • malymarek

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
o to chyba jestesmy w podobnym wieku izabelko, tez czesto jem puszki z braku kasy i czasu. jakie lubisz? (+co studiujesz?)

Odp: przetwory - jakie

izabelka19
ja sama nie robie z racji chyba wieku i braku czasu. raczej kupuje, jesli powidla, i te sprawy to kupuje. moze z wiekiem mi przyjdzie. poza tym dla mnie idealnym przetworem na caly rok jest puszkowana ryba, na nic innego nie mam czasu i pieniedzy jako studentka!

Odp: przetwory - jakie

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Mam masę przepisów na przetwory,które co roku robię.W tym roku zrobiłam około 400 słoików.Sama się zdziwiłam.Teraz robię dynię(moja działkowa-20 kg waży.Obdzielę chyba całą rodzinę) wspaniała do ciast.Co konkretnie Cię interesuje,to zamieszczę przepis.

Odp: przetwory - jakie

slawko
  • slawko

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam
proponuje leczo, sałatka z cukini, spagetti
na stronie www.smaczna-kuchnia.slawko.eu są przepisy.


zmieniono 2 razy (ostatnio 15 paź 2009 12:16 przez slawko)

Odp: przetwory - jakie

BEEA123
  • BEEA123

  • Posty: 89
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Jeszcze nie jadłam dżemu z dyni.Musze też zrobić,tylko dyni mi potrzeba

Odpowiedz na/ edytuj przetwory - jakie