Przetwory z kożuszkiem

Obserwuj wątek

Odp: Przetwory z kożuszkiem

janek75
  • janek75

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W życiu bym tego nie tknął, nie bardzo rozumiem po co coś takiego pić ?

Odp: Odp: Przetwory z kożuszkiem

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
A u mnie tak robiła mama Ja od razu albo wylewam ( jeśli to sok) albo wyrzucam jeśli to np. dżem.

Odp: Przetwory z kożuszkiem

biedroneczki
mocsłodkości napisał(a):

Co robicie jak po otwarciu np. soku domowej roboty widzicie pływający po powierzchni kożuszek pleśni? Moja babcia zdejmowała go i wyrzucała, a sok wlewała do herbaty, której osobiście nie mogłam się przemóc żeby wypić. Zawsze wtedy akurat pić mi się nie chciało. Ja takie soki wylewam, a Wy?


Ja też wyrzucam. Nie byłabym w stanie się przemóc by zjeść lub wypić coś na czym była pleśń.

Odp: Przetwory z kożuszkiem

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Co robicie jak po otwarciu np. soku domowej roboty widzicie pływający po powierzchni kożuszek pleśni? Moja babcia zdejmowała go i wyrzucała, a sok wlewała do herbaty, której osobiście nie mogłam się przemóc żeby wypić. Zawsze wtedy akurat pić mi się nie chciało. Ja takie soki wylewam, a Wy?


Bez mrugnięcia okiem takie przetwory wyrzucam.

Przetwory z kożuszkiem

mocsłodkości
Co robicie jak po otwarciu np. soku domowej roboty widzicie pływający po powierzchni kożuszek pleśni? Moja babcia zdejmowała go i wyrzucała, a sok wlewała do herbaty, której osobiście nie mogłam się przemóc żeby wypić. Zawsze wtedy akurat pić mi się nie chciało. Ja takie soki wylewam, a Wy?

Odpowiedz na/ edytuj Przetwory z kożuszkiem