PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

Obserwuj wątek

Odp: Odp: PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

no to trzeba zaczac robic zapasy a ja piwnicy nie mam Jak to Japonczycy mowia dośjooo...

Odp: PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Oni chyba nawet nie sledza watków. Ale w konkursach, zazwyczaj biora udzial te same osoby, choc od zeszlego miesiaca nastapily pewne zmiany w przyznawaniu nagrod i mysle, ze jakosc troszke poszla do gory. Nawet mnie to zachecilo, aby powalczyc, ale glownie nagroda - ksiazka, kusi

Odp: Odp: PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

Pewnie po trosze masz racje ,takie zycie...Gdybysmy spotkaly sie na ulicy zaraz bylyby oceny wygladu.Teraz sie nie widzimy to pewnie jestesmy jeszcze bardziej nieufne i staramy sie wybadac atmosfere.. A gdy przychodzi do zemsty to internet taki bezosobowy -cudowny!
A tak pomyslec na zdrowy rozsadek powasnic sie o kubek brzmi smutnie! Faceci moderatorzy to maja zabawe!
obrazek

Odp: PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Moze i Persik masz racje. A.B powiem jedno: nie raz sie tutaj jeszcze zadziwisz! Ja takze jestem zdumiona charakterkami co po niektorych, ale coz.. jak Persik to ujal : kazdy jest inny. Czasami chcialabym poznac, zobaczyc, porozmawiac z niektorymi w realu i spojrzec im w oczy, bo z nich mozna wiele wyczytac, takze jakim kto jest czlowiekiem. A niestety na swiecie jest duzo dobrych i niekoniecznie, dobrych ludzi. Niektorzy kryjac sie pod plaszczykiem anonimowosci, graja rozne role, lub wyzywaja swoje frustracje na innych, coz... jak to mawia moja tesciowa... az zal albo lepiej - jakis nieszczesliwy czlowiek. Niby forma zartobliwa, ale jakies ziarenko prawdy w tym jest.

Odp: PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
każdy jest na jakimś punkcie przewrażliwiony, nie każdemu musi się wszystko podobać.Jedni lubią to inni tamto i dlatego mimo a może dzięki temu że jest rożnie bywa tu ciekawie

Odp: Odp: PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
A.B. napisał(a):

nie chodzi mi o konkretne oceny,ani o SWOJE,ale o wypowiedzi niektórych jak się doczytałam,że to niby jakieś grupki się tworzą itp,a wydaje mi się,że każdy może dołączyć do każdego forum,szczególnie zauważyć się to da,przy wypowiedziach o konkursach,ale może ja źle odebrałam i PRZEPRASZAM jak tak

Ocho ktos tu ma dzis zły dzien
A.B.szuruj do rumowego klubu,tam humory sie poprawiaja

Odp: PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
nie chodzi mi o konkretne oceny,ani o SWOJE,ale o wypowiedzi niektórych jak się doczytałam,że to niby jakieś grupki się tworzą itp,a wydaje mi się,że każdy może dołączyć do każdego forum,szczególnie zauważyć się to da,przy wypowiedziach o konkursach,ale może ja źle odebrałam i PRZEPRASZAM jak tak
obrazek

Odp: PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
A.B wydaje mi sie ze niesprawiedliwie osadzasz innych, w koncu nie pisze w regulaminie jakie oceny mamy wstawiac danej osobie, kazdy ocenia i komentuje przepis wedlug swojego smaku, a smaki sa rozne.

Odp: PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
czasami komuś nie podoba się co myślą inni,oceny itp,więc opiniują w odwecie fajne przepisy słabo(niekoniecznie moje),wyrażają się źle,lub strzelają focha,a przecież można powiedzieć co się myśli nie obrażając nikogo i nie szukając "klanów" w tym aromatycznym zakątku,pozdrawiam wszystkie "klanowiczki" i te z poza

Odp: PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Ja rowniez nie rozumie, A.B moze troszke jasniej

Odpowiedz na/ edytuj PRZEWRAŻLIWIENI SĄ WŚRÓD NAS??