Przyjaciele,daleko i blisko...

Obserwuj wątek

Odp: Przyjaciele,daleko i blisko...

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Przepraszam za moją długą nieobecność,powód banalny brak internetu,szef-wyzyskiwacz i mój słodziak wnusio,wybaczcie

Odp: Odp: Przyjaciele,daleko i blisko...

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
I tutaj zgodzę się zupełnie z DoroPrzez internet można naprawdę nawiązac fajne przyjażnie i myslę,ze są one czasami lepsze dużo lepsze od tych prawdziwych.
Doro miałam bardzo podobną sytuację do Twojej,tylko w moim przypadku skończyło się bardzo nie miło,straciłam kupę nerwów,a przy okazji zaufanie do ludzi.Prawdziwych,sprawdzonych przyjaciół zostawiłam w Polsce,a już wiem,ze za granicą przyjazni między Polakami,niestety nie ma
A.B. my tutaj jesteśmy tak trochę jak rodzina,kontaktujemy sie ze sobą codziennie i praktycznie wiemy o wszystkich naszych bolączkach,słabościach,trudnościach i jak i o szczęsliwych momentach

Odp: Przyjaciele,daleko i blisko...

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Rany,naprawdę,i tu biję się w piersi,nie napisałam tu wielu osób,ale nasza Ewcia-Msewcia zasługuje by ją wymienić,pewnie jeszcze będę rozpisywać tą listę,ale ostatnio nawiązałam kontakt z przyjacielem z dawnych lat i nie uwierzycie,zaproponował mi pomoc w zdobyciu szczepionki dla małego,oczywiście podziękowała,bo nikt nie poda jej w Polsce,ale taka szybka chęć pomocy z jego strony mile mnie zaskoczyła-Jacuś,kochanie jesteś wielki

Odp: Odp: Przyjaciele,daleko i blisko...

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
A.B. napisał(a):

Doro,Iwi69,Kinga-są ludzie którzy serca noszą na dłoni i to widać tylko wtedy gdy patrzy się tylko sercem,dlatego moje jest takie duże i dla was też jest tam miejsce,Tereska-r...,zajmuje też w nim szczególne miejsce


A.B masz racje przyjaciol nie mozna od razu poznac, sama sie o tym przekonalam....napisze w skrocie moja historie: pol roku temu przyszla do mnie do pracy dziewczyna ( z Polski) a ze blisko siebie siedzimy przypadlismy sobie do serca i zaprzyjaznilismy sie. Zapraszalam ja do siebie, jezdzilismy razem na zakupy , poznala moja cala rodzine, poprostu pokochalam ja jak wlasne dziecko (jest tylko 2 lata starsza od mojego syna). Pozniej pechowo zlamalam noge, minelo juz trzy miesiace od wypadku, wierzysz mi ...ona wcale nie zadzwonila do mnie...dzis bylam w pracy, bo szefowa musiala cos podpisac, i podeszlam do mojego majstra, ktory przy niej stal...to powiedziala mi tylko Guten Morgen i odeszla. Z innymi kolezankami usciskalismy sie , wycalowaly mnie, poprostu bylo milo. Przy okazji dowiedzialam sie ze ma nowego przyjaciela (jest rozwodka)
i z tego powodu nie ma czasu dla innych. W poniedzialek ide znowu do pracy, na poczatek bede przez dwa tygodnie pracowala tylko po 4 godziny, ciekawa juz jestem na jej reakcje....ale nauczylam sie czegos, tego ze przyjaciol NAPRAWDE poznaje sie w biedzie....i dzieki "Gotujmy" znalazlam nowych , takich na ktorych mozna polegac, to nie wazne ze mieszkamy daleko od siebie, wazne ze mozemy na siebie liczyc, czy piszemy prywatnie czy rozmawiamy telefonicznie, czy na Skype, to wiem ze na nich moge liczyc, i za to im dziekuje
Ale sie rozpisalam, chyba od Ewci to podlapalam , A.B- zostan taka jaka jestes, to jest wazne ze masz prawdziwych przyjaciol, nie liczy sie ilu ich masz, bo falszywych jest pelno wokol nas

Odp: Przyjaciele,daleko i blisko...

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Dziekuje A.B za cieple slowa. Odbieram Cie jako osobe z sercem na dloni, czystym sercem

Odp: Przyjaciele,daleko i blisko...

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Doro,Iwi69,Kinga-są ludzie którzy serca noszą na dłoni i to widać tylko wtedy gdy patrzy się tylko sercem,dlatego moje jest takie duże i dla was też jest tam miejsce,Tereska-r...,zajmuje też w nim szczególne miejsce

Odp: Przyjaciele,daleko i blisko...

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
chyba jest tu wielu nowych przyjaciół,oni są wtedy gdy mamy problemy,jest źle i dobrze mówią o nas,gdy nas nie ma
DZIĘKUJĘ

Odp: Odp: Przyjaciele,daleko i blisko...

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
i tak się właśnie poczułam!
Dziękuję, Ci, A.B

Odp: Przyjaciele,daleko i blisko...

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Mysle,ze zostanie nazwanym przez kogos przyjacielem jest czyms wyjatkowym,a ludzie przez Ciebie w taki sposob wyrurznieni powinni sie czuc dumni.

Odp: Przyjaciele,daleko i blisko...

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Pewnie wydam sie głupiutka i naiwna,ale do moich przyjaciół chcę wpisać jeszcze dwie (na razie)osoby-Sarenkę i Pyzę,jesteście wspaniałe,ciekawe,czy macie konto na NK

Odpowiedz na/ edytuj Przyjaciele,daleko i blisko...