Przyprawy

Obserwuj wątek

Odp: Przyprawy

Malinova
  • Malinova

  • Posty: 5
  • Przepisy: 65
  • Artykuły: 0
Ja to jestem wielką fanką przypraw. W moim domowym przyborniku nigdy nie może zabraknąć majeranku, pieprzu, czosnku, papryki słodkiej, ziela angielskiego i liścia laurowego. Ostatnio pokochałam też estragon i gałkę muszkatołową

Odp: Przyprawy

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zapomniałam o kolorowym pieprzu, który po zmieleniu jest świetny do domowego schabu na zimno i pieczonego boczku. A wrzucony w całości do potraw wygląda trochę dekoracyjnie

Odp: Przyprawy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U mnie w domu nie może zabraknąć bazylii, oregano, ziół prowansalskich, pieprzu kolorowego, papryki ostrej i słodkiej, czosnku, soli morskiej. A do wypieków wanilia, ekstrakt waniliowy,cynamon

Odp: Przyprawy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Podstawa to sól, pieprze ( rozmaite), papryki i czosnek.
Mam pełne półki z przyprawami, mam na ich punkcie lekkiego hopla

Odp: Przyprawy

ciasteczka
U mnie prym wiedzie papryka słodka, oregano, bazylia, zioła prowansalskie, świeżo zmielony pieprz, koperek, chili, rozmaryn, liść laurowy, angielskie ziele. A przy pieczeniu cynamon i wanilia

Odp: Przyprawy

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Papryk słodka i ostra, zioła prowansalskie, niekoniecznie wszystkie razem, ale przede wszystkim , imbir, kminek, pieprz, także ziołowy. Liście laurowe, ziele angielskie, koperek, cynamon, wanilia. Tyle wystarczy do większości potraw, które robię na co dzień.

Przyprawy

ciasteczka
Macie swoje ulubione przyprawy bez, których nie wyobrażacie sobie gotowani czy też pieczenia? Jakich przypraw używacie najczęściej?

Odpowiedz na/ edytuj Przyprawy